Schudnut do mesiaca 8 kg

nelly15

počas tejto diskuzie 6 kg ale ináč už mám dole daleko viacej cez 20..samozrejme že chcem dař dole ešte aspoň dalších dvadsať

nelly15

ano cvičim denne posilko asi najviac (cviky na stehna,boky,pas) jem teraz iba čerešne...tak okolo tej 18:00 misku a som plna až mi je zle..

weriicka

nelly15 : uz si schudla 6kg? pocas tejto debaty?:D nie vazne,ako si schudla ? to jes skutocne len dva krat denne ako tu pises ?:)aj cvicis?

sara13

projekt mne ta tvoja stranka nejde otvorit, nepusti ma to tam. o co konkretne sa jedna? ja by som na take nieco asi aj isla:)

nelly15

a zabudla som dnska jedalniček

O: rožok s tvarohom (taka domaca pomazanka,jgurt tvarok,nejaky asi sy,bylinky) a zeleninka =)),ten rožok som mala na dve polky

V:jablko a grapfruitový džus

nelly15

a ešte som chcela dodať som som vegetarianka taktiež nejem rada zemiaky najradšej mám ryžu =)) a tej zjem neurekom ked je s kukuricou

dost som obmedzila niektore potraviny ked som držala delenu stravu a teraz ked som ich ochutnala tak mi vobec nechutili

nelly15

v: nebyvam hladna a hlavne som rada že sa neprejedam a nehladujem aj tak niekedy jedavam viac ale teraz už ide leto čas večsinu travim vonku atd

neranajkujem z viacerych dovodov byva mi zle v autobuse a mavam krče v škoel mam vždy žuvačku takže ani preto nebyvam hladna