Schudnut do mesiaca 8 kg

sweet_lolitta

ja ked som chudla pred 3 rokmi, tak to bolo 7 kil za pol roka a doteraz si vahu drzim, lebo bol nulovy jojoefekt, co sa pri vasom cieli nerealne. Prajem pekny den.

nelly15

my sme ju varili tu povievku je to normalna zelová polievka...a žiadna dieta nič nevyrieši...

teda respeektive vyrieši ale len dočasne

SSabinka

Babyy myslim že pomože aj tukožrutska polievka,počuli ste už o nej? ja od zajtra chcem ist na tooo :) pomaha??

nelly15

jasne barbie pojde to už teraz to ide a ešte mám aj velku chuť..takže bude to ok =)

a tiež som zvedavá na ten plán

barbiegirl

Nelly,určite schudneš,neboj sa. V lete to ide lahšie,v teple tolko nechuti jest,a je vela moznosti na šport.Behanie,prechadzky,plávanie,korčule,bicykel...

nelly15

v podstate už jem normalne najprv som sa prejedala mala som minuly rok na vianoce 1OO kg potom som mala nejaký výrus dosť dlho som bola chora a schudla som na 90 a zapačilo sa mi to tak som schudla na 63 kg a bola v tom aj anorexia z ktorej sa stala bulimia a78 kg už mám zasa niečo dole a papám už mesiac celkom pekne aj športujem tak snad niečo to do leta dam dole a ccez leto cez prazdniny schudnem raz dva

barbiegirl

Ano,korčule sú úžasné,ale aby bolo vidieť výsledky treba riadne makať.Každý deň aspon 1,5 hod.A aj stravu upraviť.Len sa treba odhodlať....hmmmmm

nelly15

barbiegirl korčule milujem...vždy mi pomužu na leto nožky spevnit aj boky...moje najhoršie partie

inak aj švihadlo je super