Váš názor na mužov....

1614

To je u každého muža predsa inak, no myslím si že väčšina chce "loviť", a ked na nich idú ženy sami, tak sa zľaknú.... to je môj náyor....ved predsa ženy majú zvádzať, muži dobýjať.

[zruseny12]

tak este vcera som zabudla dodat,ze rozpravala som sa s jednym muzom,len tak na temu ohovaranie uz skor atd.a on mi povedal toto...AJ MEDZI CHLAPMI SA OHOVARA,HADZE SA SPINA JEDEN NA DRUHEHO atd.AKO AJ MEDZI ZENMI,a bol to fakt chlap velmi prijemny atd.nemyslim si,ze si vymyslal...
takze ja nerozdelujem ludi na chlapov a zeny...ale na ludi s charakterom a bez charakteru...
a aby to nevyznelo,ze OBRANUJEM ZENY,tiez som spoznala vselijake...

bubyna

ja som barmanka, a pracujem v bare, ktory navstevuju prevazne pani, muzi, chlapi, chalani, a thak... a poviem vam, za ten cas co tuto robotku robim, som sa stretla s hocijakymi. aj so slusnakmi, aj s prasatami. ....takze tolko moja odpoved... a este ze.... raz sa mi stalo... uz davnejsie, som mala lepsieho kamosa, sme si rozumeli, a ja som mu povedala, ze prepac, mi spolu nemozme nic mat, lebo by som chcela mat svoj vlastny zivot, a mam zaujem o niekoho. a viete co mi on na to povedal????? ja viem ze sa aj tak raz vratis a ze ti bude chybat sex !!! :D:D:D:D hah.. no koment toto.... co vypustil z papulky, som sa rehotala.... len na sex celu dobu myslel, prislo mi to az smiesne, ked nie do placu... ze som na to neprisla skor.... no a moj terajsi priatel ma miluje nadovsetko, ale jak nedostane sex 4,5 dni, je nervozny, a uz sa chce len hadat a hadat a hadat. takze tolko k tym chlapom.....
podla mna chlap, je druhe pomenovanie cloveka tuziaceho po sexe... a tym ale neobranujem zeny... ja mam len kamaratov.. kamosky moc nemam... lebo len ohovaraju, trepu kraviny, a sedia na manikure... konec :D

[zruseny12]

INKUBATOR
vies,jasne ze je cloveku smutno,ked vidi,ako ludia hladuju atd.ale zasa tie zeny,co si davaju silikony,si davaju za svoje zarobene peniaze,tak ja sa nad nimi nejak nepozastavujem,je to len ich osobna vec...sak aj muzi su niektory taky,ze to prehanaju v niektorych veciach...
je to polemizacia na dlho...
mne je skor zle z ludi,co OHOVARAJU,VYMYSLAJU SI,NENECHAJU ZIT DRUHYCH...atd./a to je jedno,ci je to chlap,alebo zena/

kiki na

inkubátor: v tom máš pravdu, ale nemôžeš predsa všetky ženy hodiť do jedného vreca... nájdu sa aj také ktoré niesú kurvy a nespia s každým druhým, neobliekajú si minisukne a maxivýstrihy a neohovarajú!!! takisto su muži, ktorým nejde len o sex

inkubator

maria,

len pre ilustraciu ti napisem, aby si sa pozrela lepsie na toto foru. Len priklad:Vies kolko ludi denne zomrie na hlad alebo nejaku lahko liecitelnu chorobu? A teraz sa pozri na prispevky v temach silikonove prsia, alebo rozne parfumy. Vies kolkym by sa mozno dalo za tie peniaze vyhodene na zvacsenie, alebo zmensenie pomoct? Asi uznas, ze vela ludom. Nie je ti niekedy z toho na vracanie? Ja sa priznam, ze mne ano.

karamelka456

no vidím, že sa to tu pekne rozpísalo, koľko ľudí, toľko názorov, určite záleží od charakteru, či je to žena alebo muž, nedá sa paušálne o každom povedať, že je typický samec, alebo že je márnotratná drbna. Asi to treba nejako vycítiť zo správania a urobiť si svoj názor o každom zvlášť:-)

červienka

Ide o jednotlivé povahy a o charakter, rozhodne. Tiež poznám chlapov, ktorí sú sto krát horšie klebetní, ako ženy...Ale tiež poznám ženy, ktoré myslia len na to, ako chlapa dostať do postele...
TAK KDE JE PRAVDA??
Nedá sa odpovedať....Názor na mužov sa nedá zhrnúť do jedného príspevku...Je to rôzne, každý človek je jedinečný, proste exemplár:) s jedinečnou povahou, charakterom, správaním....nedá sa to zhrnúť a zaškatuľkovať...

Skôr by som sa spýtala, aký máte názor na mužov vo vašom okolí?? O tom by sa už dalo polemizovať:)) Pokiaľ dotyčných poznáme:)) osobne;)

[zruseny12]

UNKUBATOR
ale ja nepisem o vsetkych chlapov,ale ze poznam aj takych...
je to stale o charaktere,nie o tom ci je chlap,alebo zena...
mam skusenosti aj ked som pracovala v muzskom kolektive aj v zenskom...je pravda,ze zeny len ohovaraju atd.muzi skor sranduju atd.ale v zivote som spoznala aj chlapov,ktory viac drbu,klamu a ohovaraju a VELMI RADI SI AJ VYMYSLAJU A CHVALIA...ako niektora zena...
takze preto mam taky nazor...ZALEZI NA CHARAKTERU CLOVEKA...