Dievcata co s tym hnevom

Príspevok v téme: Dievcata co s tym hnevom
LadyDx

Musim sa vam vylazovat, dlho som bojovala s akne, hlavne pubertalne obdobie, crty tvare pekne ale tie vyrazky:(, teraz uzivam hak tri mesiace a plet mam uplne cistu. som na seba velmi nahnevana, lebo pat rokov som sa trapila, ostali mi jazvy. mala som nizke sebavedomie, trpela poskodzovanim,skoncila som na antidepresivach. nechapem, ze ma vtedy nikto nepocuval, ze to ma suvis aj s tym akne. kamosky, co mali horsie akne, maju hladku tvar. mne hak nikto nechcel predpisat, verte ci nie, ale scasti mi to znicilo zivot. predtym som bola uplne ina. ako sa s tym vyrovnat, mne je to z toho zle, celu pubertu som mohla prejst bez \\\"straty kyticky\\\", ja to nechapem, preco mi to nikto nemohol predpisat,jaziev sa nezbavim a sebavedomie navzdy viete kde, potrebovala som sa vykecat

bassska

no chapem, mne sa stalo, ze kamosky na strednej ma moc neoblubovali a zavideli mi, dokonca ked som mala mat rande s jednym fesnym chlapcom, jedna sa ponukla, ze ma ostriha a ja som to brala, ze okej, lebo vedela, ze chcem si ist dat podstrihnut konceky a nestihala som. Ostrihala ma hrozne nakrivo a na kratko, boli sme na balkone, takze som si nic neuvedomila. Dalej baby vedeli, ze mam alergiu na orechy a ked som bola na oslave, pomliazdili ich do pomazanky a ja som dostala hroznu alergiu a vyrazky, ktorich som sa nevedela zbavit, moja alergia sa potom este zhorsila,nuz co, dnes to beriem ako pubertiacke myslienie, ale vidite ake veci sa v zivote stavaju, tak berme na seba trosku ohlad

ladyDx

resp. nechapu preco sa trapim, ale ked sa im urobi jedna vyrazka uz je zle, pre vsetky baby, ci zeny to musi byt velmi tazke a poznaci to aj psychiku a dokonca niekedy aj vyber povolania, v mnohich pripadoch zostane nevyuzity intelekt, pamatam sa ked som mala este peknu plet, no uplne iny clovek, uplne uplne

LadyDx

stale rozmyslam ako tento stav zvratit, ale kto ma na tie lasery peniaze:(, aj tak to uz nedokaze zvratit ten stav na povodny:(, trapi ma aj to, ze niektori sa nato divaju akoze co vlastne na tej tvari mam, ale jasne, ze to nikdy nepochopia, ked maju vyrazku raz za mesiac

liana_

Oh LadyDX, uplne rozumiem, viem co robi akne so sebavedomim. ja som sa kedysi nevedela ludom priamo ani do oci pozriet! kvoli akne som prezila asi 5 rokov v komplexoch a sebalutosti!

LadyDx

este existuje roaccutane nie...
ja nechapem ze lekari nechaju baby takto trapit:(, je to nepochopitelne, ved aj akne je choroba

lolkaLOLKA

Lady uplne ta chapem, ja som na tom skoro rovnako... ja som s tym tiez dost dlho bojovala, a uplne ta chapem, znicilo mi to tiez z casti zivot a sebavedomie je doteraz na nule...
ja som zacala brat hak, ale myslim, ze nejako extra mi to nepomohlo...:(

misiiiii

no vies mozno by sa stam dalo nieco robit, je tu vela tem o tom ze na tie jazvicky pomaha opalovanie alebo osetrenie laserom, a kolko mas vlastne rokov?