tenisky reklamacia

nahnevanaaaa

tak som naspat...dopadlo to pre mna dobre lebo predavacka nepovedala ani slovo iba sa opytala, ci si pojdem nieco vybrat alebo chcem peniaze...takze v pohode :)

nahnevanaaaa

beriem otca :) no ja uz aj pojdem tak neskor sa tu zastavim s vysledkom :) drzte palce...a dakujem..zatial pa

ShaulaThalit

Tak zober so sebou mamu, otca, alebo niekoho, kto je ocividne starsi. Ale ty sa jednoducho nemôžes nechat obalamutit a len tak odpinkat tym, ze ti povedia: bola to vasa vina. Ty vies, ze nebola. Ak sa takto zachovaju, povedz im, ze ak ti nevratia peniaze alebo nevymenia topanky spojis sa s obchodnou inspekciou a ta ich moze kludne aj pokutovat... ver mi, staci pritvrdit a nenechat na sebe nechat poznat, ze si nechas srat na hlavu

nahnevanaaaa

no viem ako to chodi castokrat....ze povedia, ze to bola moja chyba, ze je to nasledok opotrebovania a dovi dopo..a vies..hlavne ked uvidia ze aha mlada zaba (17)...tak o to je to pravdepodobnejsie..

ShaulaThalit

Dúfaš, že ťa neodbyjú? a to sme akože kde? ty si kupujúca, ty si dala prachy za to, že si chceš kúpoť topánky, ktoré chceš nosiť nejaký čas, nie dva mesiace...
ak by si ťa dovolili odbyť, tak zavolaj inšpekciu.

nahnevanaaaa

alzbee, kiezby som aj ja tak dopadla ako ty...tiez by som tam uz nic nekupovala lebo to nie je ktovieco naozaj..radsej zaplatim dvojnasobok tej ceny za nieco kvalitnejsie...nemam rada potom natahovacky s reklamaciami a tak

nahnevanaaaa

no tak dufam, ze ma neodbiju...pokial viem tak mam pravo aspon na to aby to poslali vyrobcovi...predavacka ma nema preco odmietat...viem,ze to sice nebola partisicova obuv, ale 20€ je vela ked vydrzali tak malo