Svrbenie a výtok

Príspevok v téme: Svrbenie a výtok
anonymka261

mam taky \"maly \" problem...mam dost časty zeleno-žltý výtok z vagíny...niekedy je silnejsi a niekedy slabší...dost mi prekaza pretoze zapacha a niekedy mi to pride as trapne ze mam tak silny výtok a pri sexe s priatelom som s tym nemala problem ale som sa citila tak zahambene ked ma palcoval a mal palce od toho vytoku....prvu menstruaciu som mala velmi silnu ale ostaatne as do teras mam take ze ziadne krce, bolesti a take ze prve dva -tri dni mam stredne krvacanie a ku konci menstruacie mi je aj jedna vložka vela..myslite si ze ten vytok suvisi s menstruaciou???teras ma svrbi vagina z von...myslite si ze môzem to mat s môjho prveho sexu a z kondomu??..pllls poradte mi co si o tom myslite

ayurvedsky maser

Tinka2010:
Ide o diagnosticky pristroj, ktory bol povodne vyvinuty len pre vojenske ucely a pre kozmicky program. Jednym z nich pracujem i ja vo svojej ambulancii. Neviem vsak o ziadnom gynekologovi, ktory by ho vlastnil. Pre niektore gynekologicke ambulancie poskytujem sluzby... napr. v L. Mikulasi, Dolnom Kubine.
Uvedeny pristroj snima informacie z ludskeho mozgu, lebo kazdy virus, bakteria, ci parazit, kazda choroba vysiela urcite nizkofrekvencne impulzy, ktore tento pristroj zachytava a vyhodnocuje. Takze diagnostika prebieha bez potreby vyzliekania sa. Okrem diagnostiky umoznuje aj velmi ucinnu liecbu... S pozdravom Milan Pravda

ayurvedsky maser

Tinka2010:
Ide o diagnosticky pristroj, ktory bol povodne vyvinuty len pre vojenske ucely a pre kozmicky program. Jednym z nich pracujem i ja vo svojej ambulancii. Neviem vsak o ziadnom gynekologovi, ktory by ho vlastnil. Pre niektore gynekologicke ambulancie poskytujem sluzby... napr. v L. Mikulasi, Dolnom Kubine.
Uvedeny pristroj snima informacie z ludskeho mozgu, lebo kazdy virus, bakteria, ci parazit, kazda choroba vysiela urcite nizkofrekvencne impulzy, ktore tento pristroj zachytava a vyhodnocuje. Takze diagnostika prebieha bez potreby vyzliekania sa. Okrem diagnostiky umoznuje aj velmi ucinnu liecbu... S pozdravom Milan Pravda

alzbee

A vsetky tieto lieky su bez predpisu:) kazdopadne, vzdy je najlepsia navsteva gynekologa a ten zisti, co ti tam robi šarapatu...

alzbee

Erika171: ak mas svrbenie aj zvonku, tak je dobry Canesten krem...na svrbenie a vytok zvnutra je dobra Canesten tabletka alebo Candida tabletky (nie som si ista, ci sa tak volaju)...kazdopadne neviem, ci tieto tabletky mozu "uzivat" aj panny, lebo ony sa zavadzaju do posvy aplikatorom...

Erika171

AHOJ :) ...POTREBOVALA BY SOM PORADIť,mam pocit že mám zápal vagíny, palenie, svrbenie, a okrem výtoku taký biely povlak, neviem čo mám robiť, u gynekologa som ešte nebola,lebo je ťažko sa vôbec neexistuje na to nič , ako by som sa vyliečila bez navštevy u gynekologa???????keby ste mi mohli posielať odpovede na email bola by som velmi rada..:) dakujem všetkym...:)

jasminka563

Anka 06 - len pre upresnenie, mikoza a kvasinky je jedno a to iste.
v podstate radis dobre, ale sodou by som to radsej neriesila nakolko ma zasadite pH a pri dlhodobejsej terapii si mozes navodit bakterialnu vaginozu ze az. ked uz vyplach tak prostriedkami na to urcenymi. idealny roasalgin, zaber ma okamzite, odstranuje palenie, svrbenie.
ale ako vravim najidealnejsia volba je navstivit gynekologa

tinka2010

nerozumiem tomu:kvasinkovu infekciu a aby si sa jej zbavila, tak je potrebne riesit kvasinky z criev? ako a aký prístroj bez vyzliekania, má ho každý gynekolog? dakujem

odpovedam

Asi ide predsa o ovulaciu. Hormony u zeny sa obcas buria, tak je mozne, ze tentokrat je to z ovulacie. Nepises vsak, aky je ten vytok. Ak priesvitny az biely, tak to je ok a ak dohneda, mierne krvavy, tak je to spinenie. Ale pre nic z toho sa bat nemusis :-)

barborkafddf

ahojte neviem ci to nebude trosku od veci, ale potrebujem radu. Som daleko od od domova a velmi dlho som si zvykala na svojho gynekologa tak mam velky strach ist k inemu. ale nie o tom som chcela.

Posledne dva dni mam vytok, nemam ziadne svrbenie a ani to nezapacha teda zatial nic necitim, ale velmi ma boli podbrusko ako keby som mala menstruaciu. Ale ta ma caka az o dva tyzdne. Ovulaciu som nikdy nepocitovala tak neviem, ci je to ono alebo na mna ide nejaky zapal, co by som bola velmi nerada.

ayurvedsky maser

Tinka 2010: jedna sa o kvasinkovu infekciu a aby si sa jej zbavila, tak je potrebne riesit kvasinky z criev. Tie sa dostavaju potom na pohlavnu sustavu, ci pluca a oci...
Samotnym osetrenim pochvy nic dlhodobe neziskas. Hodne zien si u mna v ambulancii lieci tieto problemy prirodnou formou a na vysetrenie nie je nutne sa vyzliekat. Pristroj s ktorym pracujem vam zisti s cim mate problem aj bez vyzliekania, tak odpada nejaka hamblivost. Pocas vysetrenia si mozete nieco citat, alebo sa mozeme rozpravat...