antikoncepcne tabletky

Príspevok v téme: antikoncepcne tabletky
babusenka

dobry den chcela by som sa vas spytat, ze prechadzam na iny druh antikoncepcnych tabletiek, je potrebne aby som mala prestavku urcitu medzi nimi alebo mozem pokracovat v dalsom mesiaci s novym balenim a funguje to na tom istom principe ako keby beriem predosle tabletky?netreba ich zacat brat v prvy den menstruacie?neviem trochu som na pochybach a neviem ako ich mam zacat uzivat,,,mohli by ste mi prosim poradit,,,dakujem s pozdravom silvia

babusenka

mozete mi niekto prosim poradit,,,,ako mam zacat brat HAK ked prechadzam na ine tabletky,,????plssss....mam normalne pokracovat po 7 dnovej pauze or mam zacat brat v ten den kt, dostanem menstruaciu,,,,????

babusenka

no niekto hovori pokracuj ako keby beries tie iste po 7 dnoch a niekto v den menstruacie,,,tak naozaj neviem,,,,ako teda???

neva

Lekárka Ti radila dobre, neviem prečo jej nedôveruješ a dáš radšej na radu niekoho iného.
Pri zmene tabliet je vhodnejšie začať brať nové balenie od prvého dňa menzesu počas 7 dňovej prestávky.
Zloženie tabletky, čo sa týka hormónov je rôzne a tiež aj ich množstvo.

babusenka

no lebo uz som sa pytala jednej doktorky, a povedala mi ze ich mam zacat brat v prvy den menstruacie pocas 7 dni ked mam prestavku,,,no ale to mi nejako nesedi pretoze,,,nevidim v tom rozdiel ake tabl, beriem ale v tom kedy ich zacnem brat,,,co znamena ze co mi ona poradila,,,nedvoverujem jej,,,,tak preto sa pytam vas,,,dakujem

alzbee

Fuu, tak toto veru neviem:-(...najlepsie spravis, ked zavolas na gyndu. Nepovedali ti oni, ze ako treba pokracovat?