bolesti v podbrusku

Príspevok v téme: bolesti v podbrusku
erikach

ahojte
chcela by som vas poprosit o radu.
mam silne bolesti v podbrusku uy je to pomali aj dva roky,posledny rok to bolo horsie a teraz je to na nevzdrzanie.su to silne bolesti a pichanie.Ked som bola u doktora na vysetreniach tak mi povedal ze mam vsetky vysledky vporiadku,len ja sa tam uz bolim aj ist lebo mi este pripada ze ked tam pridem ye otravujem y blbostami a bolo mi naznacene ze si vymyslam.ved predsa ja poznam svoje telo a viem co ma boli nie... mam zle skusenosti z pritupom doktora.poradte mi prosim co mam robit dakujem

erikach

ahoj... dakujem za radu vyskusam ten cajik...a pokusim sa najst si niakeho dobreho a noveho lekara.. neviete mi este poradit niakeho dobreho doktora v Bratislave

tip

Najlepsie by bolo, keby si hned zmenila lekara. Je to velmi dlha doba, co mas problemy. Ked s tym nic nerobi a neveri, chod za inym odbornikom. Ked su vysledky v poriadku, mozno by pomohla laparoskopia, kamerou cez podbrusko by ti v anesteze pozreli, ci nahodou nemas nejake zrasty v brusnej dutine, lebo aj tie mozu sposobovat pichanie a hrozne bolesti, alebo ci nemas nieco aj mocovym mechurom. ZMEN LEKARA A CHOD NA VYSETRENIA K INEMU. Zatial pi CAJ Z MISIEHO CHVOSTIKA - DOSTANES V LEKARNI ALEBO AJ POTRAVINACH NIEKDE A MOZES SI Z NEHO ROBIT AJ SEDACI KUPEL.