KONIEC PPP

Príspevok v téme: KONIEC PPP
ppplienka

ahojte vsetci , po vcerajsom nervovom zachvate som si povedala a dost , ppp mam uz 5 rokov ,preslo to cez viacere stadia anorexia nutkave prejedanie a nasledne bulimia -prehanadla , posledny tyzden som to nezvladla a bolo aj vracanie , nechcem uz dalej takto zit nicim si tym svoje telo lebo s ppp prisli aj ine tazkosti ako zapaly creva oblickove zapaly , nakoniec skoncim ako jedna troska ked uz zo mna troska nieje , nevladzem uz viem to neustale sa kontrolovat a tie chore myslienky ma nicia najviac , pisem to v dezolatnom stave , kruhy pod ocami prazdno v zaludku po vcerajsom bulimickom vykone a neustale rozmyslam nad tym aky clovek musi byt hlupy aby si zamerne poskodzoval zdravie , najviac ma to mrzi kvoli ludom ktori ma lubia , nastastie netusia co sa so mnou dialo posledny tyzden ale uz hlavne kvoli nim chcem od zakladov zmenit cely svoj zivot , asi sa to muselo stat aby ma konecne osvietilo , bude to sakra tazke o tom nepochybujem ale vcera ma podrzal kamarat inac neviem ci by som si nebola siahla na zivot , ak sa chce niekto pridat ku mne bude to o to lahsie , lebo najhorsie je v tejto chvily ostat sam , mala som velku potrebu to sem napisat , vyjadrit sklamanie zo seba a teraz nasledne odhodlanie nieco zmenit , tak budem rada ak sa mi niekto ozve a prajem pekny dnik

ppplienka

fuj ale mama mi kupila v kupeloch tricko a jak som sa do neho obliekla tak katastrofa tucne brucho ruky vyzeram v nom jak salame , otras , i ked mama vravi , dievca si chuda ale ja sa vidim jak vreco zemiakov , fuj fakt zajtra a v stredu nezerem mozno ranajky obed a daco male na veceru a to jest vsetko , inac budem mat nervy zase na skuskach lebo musim ist etarz na dva dni :(to ma zabije snad do piatku bude kilo dole a potom uvidime

ppplienka

zajtra sa pokusim nezrat i ked uz teraz rozmyslam nad tym co by som vsetko zjedla ale nasi su doma takze to nebudem moct vyvratit , takze nic musim vydrzta ato sa teda zase zajtra nic nenaucim lebo budem mat hlavu inde ,

ppplienka

vsak mu povedz ze sa s tebou nieco deje , ja by som mu povedala , povedala by som keby som mala komu :(dost dlho , hmmm vsak ked som bola na private v skole tam som dokazal nejest jak bol tyzden dlhy , hmmm taha sa to asi od februara vsak som aj schudla 10 kil , to ma drzala ta etapa asi 3 mesiace lebo som v kuse nieco robila behala po vonku alebo bola v skole tak som sa musela drzta a hnalo ma to len teraz ma to uz nejako nebavi asi posledny mesiac , zase som zacal s prehanadlami a uz ani von sami nechce chodit a teraz tie skusky , fuj mne je tak hnusne teraz chce sa mi revat , mam strasnu depku ,

zufalka

nie,na neho nedam dopustit,ja som mu povedala,nech mi nieco povie,nech ma niecim vyprovokuje...boze zas tu pisem...ako vyhladovat na smrt?kolko si vydrzala nejest?

ppplienka

nech sa da vypchat , taky ti nestoji za to , ak ta nechce taku aka si tak je to potom riadny somar , neoplati sa trapi kvoli chalanovi , ja npr toto robim len kvoli sebe teraz ale inokedy aj kvoli tomu aby ostatni videli v akej som dobrej forme ato ma pohana vtedy sa dokazem vyhladovat skoro na smrt :(je to smutne , ani ja tu uz nechcem pisat ale pomaha mi to co sa tyka toho ze sa aspon mozem vyrozpravat , mam potrebu sa niekomu stym zverit i ked neviem ci to ma pre mna,,pre nas "nejaky pozitivne efekt

zufalka

tak po nasom rozhovore som sa citila ako debil,on netusi,ze vraciam,vie len,ze sa oprejedam-povedal,ze chce tu ...ako spred dvoch rokov,ked som si davala pozor na jedlo a mala super postavu...skoncila som na wc...zas,druhy raz za den,vsera 2x-takto casto som to nikdy nerobila,bulimicka sprosta :(