neistota...vziat ci nevziat

Príspevok v téme: neistota...vziat ci nevziat
malaMinie89

chcela by som sa spýtat, kto má skúsenosit s tabletkami Norethisteron (tabletky na oddialenie menstruácie). S priatelom spávame nechránene, pretoze bábätku by sme sa nebránili. Ale zakazdým dostanem menstruáciu. TAkze teraz mi skoncila menstruácia 26. mája, a na dovolenku ideme 19.júna. Dovtedy sme spali nechránene, ale na dovolenke mám mat menstruáciu....a bojím sa vziat si tie tabletky, lebo co ak som za ten cas otehotnela??? a tehotenský test aj ked si spravím, tak mi nemusí ukázat ze som tehotná, lebo by som bola len v prvom abo druhom týzdny,takze nechcem ublízit malinkému alebo tak. tak sa chcem opýtat, ze keby som aj bola, a nevedela by som, ale zobrala by som si tie tabletky, ci by som mu nejako mohla ublízit....prosím o radu....dakujem

vikuska

Pokial nie si ista ci mozes byt tehotna alebo nie, tak by som tabletky nebrala, mozu vazne poskodit plod. Nerozumiem ale preco ste sa nechranili ked si planujes posunut menzes a ides na dovolenku?!

ajja111

no bud sa rozhodnes pre nerusenu dovolenku s oddialenim, alebo to vydrzis aj s moznou menstruaciou a budete sa dalej snazit o babo.
Oboje by som neriskovala

?,

ak vies ze je sanca ze mozes byt tehotna tak neber sak to je hadam samozrejme ci moze poskodit tak to tiez neveim najjadnoduchsie navstivit lekara