Výtok biely...

Príspevok v téme: Výtok biely...
gabča11

Mám 11 a menštruáciu ešte nemám.Moja kamarátka ju už má od 10-ich rokov.Chcem sa spýtať dievčatá mali ste aj vy nejaký slabučký výtok predtým v nohavičkách kým sa vám prvýkrát hlásil menses?Nič ma nebolí,nepáli,nesvrbí no taký mesiac sa mi to ukáže v noh.Biely bez zápachu,ked je to už suché v nohavičkách tak vypadá ako vápno či zubná pasta.Mama sa ma stále vypytuje čo cítim ale nič okrem toho ked sa mi to spustí.Bliží sa ten čas už?Ináč som chudučká.

simca :)

Baby ci vas potesim ci nie nemusia to byt kramy. Ja som mavala vytok a bolesti aj rok ci rok a pol pred tym. Mozno sa vam len rozbieha cinnost vajecnikov. Moze to byt dnes zajtra aj o tri roky. Na bolesti mne napriklad pomaha majorankovy caj. A na kramy sa neteste su s tym len problemy. Ak chcete este nieco vediet pokojne sa spytajte ;)

kamka123

Ahojte holky chcem sa opytat ci môžem dostat kramy ked mam vytok a take neprijemne bolesti podbruska a mam 12. Za odpoved vam dakujem vopred. PROSIM ODPOVEDEE!!!!!!!!!!

Shayleen

Možno že tam dole máš daku chorobu keď máš výtok prečo nejdes ku gyndom? Menzes možno dostaneš neskôr keď budeš mať 12, 13 či 14

anonymka 132

Dievcata asi vam uz leziem na netvy ale vcera som dostala vytok mozem dostat kramy zajtra alebo dnes v noci??
Za odpoved vopred dakujem ;-)