S priatelom sme vystrajali

dancaBB

ssamaraa akoze bez urazky ale pises ze niesi taka sprosta aby ste nepouzili gumu...to je super...ale ze sa pytas take kraviny typu niekto sa ta dotkne a ty sa pytas ci uz si tehotna (ked sa na teba pozrie tak si nahodou neni uz aj z toho?lebo v tvojom pripade by som sa ani necudovala...)tak to velmi nesvedci o tom ze by si bola mudra..ako bez urazky...ale bohuzial je to pravda...

for mimus

Inak 6 dni po menstruacii je tiez dost riskantne, pretoze je to pred ovulaciou a spermie mozu prezit v posve aj viac dni a mozu sa dockat ovulacie a dojst k oplodneniu. A 6 dni pred je v poho pokial mas pravidelny 28 dnovy cyklus a poznas jednotlive fazy.

budenka

ssamaraa: Tolko rad tu uz bolo na tuto temu. Vzdy pouzivaj ochranu a ak si dieta este nemozes dovolit, tak sa aj 2x chran, alebo este nesexuj a pockaj aspon ked budes mat 20 - 22 r., to vobec nie je neskoro a uvidis, ze o nic neprides a budes si vediet sex aj uzit, lebo dovtedy to bude len stres pre teba. Este si zrejme velmi mladucka, vzhladom na tvoju otazku. A nespoliehaj sa, ze teraz ked sa ta len dotkol a nebudes tehotna,ze to vzdy tak bude. Verim, ze prave takymm ludom (nevinnym), ako si ty, sa vzdy postasti, zakon schvalnosti.

ssamaraa

ja sa len bojim,aby som v tom nebola...preto som sem pisala a chcela,aby mi niekto poradil/povedal nazor...
a asi nie som taka sprosta,ze by som nepouzila gumu..preto som ho stopla,ale aj tak mam teraz obavy

kraaska

ssamarra ked ste nemali sex s coho do kelu chces byt tehotna??si myslis ze ked ti to tam na sekundu vlozi uz si v tom?

kraaska

necháápem vas,to nemate 1 euro na gumu??po celom fore nic ine necitam len Pomoc mozem byt tehotna...uz mi s toho sibe...

dancaBB

no ssamaraa tomu by sa hovorilo total nestastie v totalnej nahode keby si tehotna..pretoze to co opisujes je podla mna uplne zanedbatelna pravdepodobnost ze si tehotna..aspon podla mna