Existuje taka, ktora este neuzivala HAK?

Príspevok v téme: Existuje taka, ktora este neuzivala HAK?
fufinka

No mozno zvlastna tema, ale zaujimalo by ma to. Ved kazda baba v mojom okoli uziva HAK. Mam problem s pletou, ale kvoli tomu brat HAK? Co si o tom myslite. Akurat teraz sedim u sesterky a sa o tom bavime, ma podobny nazor ako ja, ze Hak je svinstvo. Lenze preco potom vsetky tu HAK beru? Ved co sa tyka ochrany su aj ine moznosti, co sa tyka akne, tak je to jedna z moznosti. Tak existuju aj baby, zeny co to nebrali?:)

.....

Ja som netvrdila, že som proti HAK, len som chcela pomôcť fufinke - problémy s pleťou sa dajú riešiť aj inak ak ešte nie je rozhodnutá, či HAK naozaj chce. Podľa mňa je hlavný cieľ antiky zabránenie počatia......inak si myslím, že je zbytočné sa hádať, či má HAK výhody alebo nevýhody. Každá z nás má iný organizmus, niektorá ju môže brať celý život bez následkov a niektorá nie. Bohužiaľ.....každá si to musíme posúdiť sama

ellyy

som sa tam zmylila nie ja na
*hormonizaciu stitnej zlazy ale na harmonizaciu:-)
* a zlepenie koze a pluc ma byt zlepsenie:-) tod vse

ellyy

mne odporucila zatial gynekologicka GYNEX, dostat to v lekarni a je to cisto na prirodnej baze..same bylinky to

obsahuje: agát biely, nátrznik husi, vseliek hojivy,pakost smradlavy,jastrabina lekarska,fenikel obycajny,lipkovec syridlovy, chaluha bublinata, sladovka hladkoploda, nechtik lekarsky, datelina lucna, hluchavka biela, alchemilka zltozelena, brusnica cucoriedkova a krvavec lekarsky

a je to na vsetko mozne som dostala taky letacik pouzitie: silne detoxikacne, antioxidacne a regeneracne ucinky mozno vyuzit nielen preventivne ale aj pri gynekologickych tazkostiach zapaloveho alebo hormonalneho charakteru, pri menstruacnych tenziach,poruchach cyklu, hormonalnych poruchach, vytokoch, zapaloch vajecnikov, v obdobi prechodu pri osteoporoze,navaloch, uzlinach v prsiach suvisiacich s poruchami menstruacneho cyklu alebo pri inych klimakterickych tazkostiach. Je výbornou prevenciou vzniku rakovinu prsnika a maternice, je vhodny na hormonizaciu stitnej zlazy, hypofyzy, epifyzy, týmusu, pankreasu, sleziny,nadobličiek,vajecnikov, hrubeho creva,bielych krviniek na detoxikaciu a na zlepenie koze a pluc,pri znizenej imunite,virozach, kazivosti zubov,zapaloch klbov, pri zapaloch zaludka, prostaty, ako ochrana ciev, pri muzskej a zenskej neplodnosti a proti vypadavaniu vlasov u zien s pricinou stitnej zlazy.

a stoji to 25 eur je to sice drahe podla mna ale ovela lepsie ako HAK co ma plno milion neziaducich ucinkov:-)))

figurkami

pridam tu pribeh z gyn. pani cca 45 r. bola u lekara a rozhodovala sa, ci brat dalej hak alebo nie, kedze jej manzel pracoval mimo mesta, kde byvali a chodil domov raz za dva tyzdne. gynekolog jej povedal, ze sama musi zvazit, ci chce brat hak alebo nie, ci sa bude chranit inak. z jej strany bol nazor formovany v zmysle, ved aby sa chlap nenamahal - je predsa pohodlnejsie, ked si ona vezme tabletku a za druhe, je to sice skodlive, ale az tak velmi zase nie. na druhu stranu som tam bola ja, o x rokov mladsia, ktora to brat nemoze a beriem to tak, ako to je. zmyslanie tej pani mi vsak pripadalo nechcem povedat prizemne, ale jednoducho sformovane nazormi dnesnej spolocnosti. kazdy nech vsak robi, ako sam uzna za vhodne.(a nesie nasledky svojho jednania)

ifka1

v akom stave je plet, v takom stave su creva. HAK nieje liek, je to biznis. liek lieci, HAK vyraba rozne zdravotne problemy, ktore sa prejavia niekomu az po rokoch uzivania. niektorym zenam az v case menopauzy. tvoria sa rozne cysty a vselijake ine utvary v prsnikoch, materniciach atd. v kosiciach na odbornom seminari na onkologii je HAK prezentovana ako karcinogen. kazdy jeden zdravotnik to vie.

darika

Baby,ja sa omluvam za to,co som tu pisala rano.Kazdy mame na nieco nejaky nazor a nemozme nanutit nikomu ten svoj.Mozme sa akurat pridat so svojou skusenostou.Ja ziadnu zlu nemam,tak len to som mala napisat.Takze este raz,ak ste mali pocit,ze som to myslela na niektore z vas,tak omluva je na mojej strane.