Existuje taka, ktora este neuzivala HAK?

Príspevok v téme: Existuje taka, ktora este neuzivala HAK?
fufinka

No mozno zvlastna tema, ale zaujimalo by ma to. Ved kazda baba v mojom okoli uziva HAK. Mam problem s pletou, ale kvoli tomu brat HAK? Co si o tom myslite. Akurat teraz sedim u sesterky a sa o tom bavime, ma podobny nazor ako ja, ze Hak je svinstvo. Lenze preco potom vsetky tu HAK beru? Ved co sa tyka ochrany su aj ine moznosti, co sa tyka akne, tak je to jedna z moznosti. Tak existuju aj baby, zeny co to nebrali?:)

alzbee

CMu-Q: je mi luto, ze patris medzi tie zeny, na ktore HAK zaposobila takto negativne (a to myslim naozaj uprimne) a tak sa ti ani necudujem, ze mas na nu taky nazor..
No dobre, opustam tuto temu:-))...moj nazor som napisala, ostatne si precitala a tak sa teda mozem ist ucit :-P :-)) majte sa

liana_

no teda darika :))), snad sa ulavilo teraz tebe! myslim, ze tym, ze diskutujeme dokazujeme, ze zo stromov sme davno zliezli, ale radi ti vsetky s nazorom "za" aj "proti" zamavame zo zeme na ten tvoj strom...

CMu_Q

darika - mohla si si to odpustit, ani zdaleka netusis co HAK sposobuje! ... kebyze som to nezazila na vlastnej kozi tak to pochopim, ale toto!!! .... nemienim tu vykladat stale dookola co mi sposobila, poviem len tolkko ze som bola zdrava ako ryba a mala som krasne vlasy, dnes mi to zdravie chyba, a vlasy tiez. a keby si chcela argumentovat tym, ze to nie z HAK, tak si argumentuj, mnne to potvrdil moj gynekolog a jemu verim viac nez tomu, co tu tvrdis ty (aka je hak skvela) pa

alzbee

CMU_Q: vobec nikto nepise, ze ste hlupe...a ktorym lekarom to mas potvrdene?...lebo ja stale tvrdim, ze gyneklog je clovek, ktory vie o tom najviac (chodia na rozne konferencie ohladom toho, dostavaju sa im najnovsie informacie..) a nie nejaky obvodny lekar.

alzbee

2 dni do mesiaca, 24 dni do roka, 840 dni velkych bolesti za cely zivot (ked vezmeme, ze zhruba 35 a viac rokov zena menstruuje)...dakujem, neprosim...

liana_

alzbee, je dobre, ked mas kladne skusenosti s hak, znamena to, ze si cielova skupina zien, ktorej sa ma po spravnosti predpisovat. dolezite je dodat, ze ja osobne nie som v zasade proti hak! som proti malej informovanosti, ktora sa mozno teba netyka, ale vela zien ano! a mimochodom o to vobec nejde, ze je to krestanska stranka, to som si vlasnte ani nevsimla, inak by som sem ten odkaz v zasade vzhladom na kontroverznost nazorov krestanskej obce vobec nedala, dolezity je hlavne spominany obsah, ktory je podla mna objektivny. inak nepravidelne krvacanie sa objavuje v zaciatkoch uziavnia, alebo pri nespravne zvolenej hak.

CMu_Q

tak newiem, kto tu je hlupy ci vy, ktore si stojite za HAK, alebo my, ktore sme proti! ... ci chcete ci nie, HAK skodi zdraviu, a mam to potvrdene lekarom, viac uz k tomu komentar netreba. staci si to o par rokov zazit na vlastnej kozi, potom sa presvedcite... a 21.storocie nie je o tom, ze je vsetko lepsie, zdravsie, prave naopak,... tolko chemie je v beznych potravinach, doplnkoch, vo vsetkom - a vynimkou nie je ani HAK,... ked si myslite ze o dalsich 20rokov bude vsetko lepsie, ste na omyle, do vsetkeho postupne zapada chemia, a my coskoro budeme riadene umelo a nie tak, ako nas matka priroda stvorila...

perlaaaa

Ja myslim, ze najlepsie je, ak ma zena cyklus pravidelny ako hodinky, ked neuziva HAK. A okrem toho dva dni bolesti sa nejako daju vydrzat. OKREM TOHO, TU NA FORE SOM CITALA JEDEN PRISPEVOK, KDE MLADA ZENA PISALA, ZE NAJPRV JEJ DLHSIE TIEZ UPLNE NIC NEBOLO A POSTUPOM CASU ZACALA MAT ZO VSETKEHO ZLE VYSLEDKY A NAKONIEC JEJ POVEDALI, ZE MOZNO ANI DETI UZ NIKDY NEBUDE MAT.

A OKREM TOHO, AKO SA CHRANILI ZENY V MINULOSTI, KED NIEKTORI STARI RODICIA MALI ZA CELY ZIVOT - ZA CELE PLODNE OBDOBIE IBA DVE DETI A HAK NEPOUZIVALI A BRALI SA V MLADSOM VEKU A TERAZ. MUSI TO FUNGOVAT AJ INAC.