Existuje taka, ktora este neuzivala HAK?

Príspevok v téme: Existuje taka, ktora este neuzivala HAK?
fufinka

No mozno zvlastna tema, ale zaujimalo by ma to. Ved kazda baba v mojom okoli uziva HAK. Mam problem s pletou, ale kvoli tomu brat HAK? Co si o tom myslite. Akurat teraz sedim u sesterky a sa o tom bavime, ma podobny nazor ako ja, ze Hak je svinstvo. Lenze preco potom vsetky tu HAK beru? Ved co sa tyka ochrany su aj ine moznosti, co sa tyka akne, tak je to jedna z moznosti. Tak existuju aj baby, zeny co to nebrali?:)

tak tak

ja mam skoro 19 a tiez som nebrala,a ani by som to nikdy nezacala uzivat,vsak to uplne rozhodi cely organizmus zeny,je to svinstvo do slova a do pismena

moje

Joj kolko moralizovania, ved je to kazdeho osobna vec, ak mas priatela, zlu plet a inak si zdravotne okej, tak ja nevidim dovod preco nebrat. Ale mozes sa aj stale babrat s mastickami od koznej, ktora z teba robi pokusneho kralika, neuvolnit sa pri sexe a kazdy mesiac trpnut ci si v tom...

.....

Darika, vravíš preto, lebo si ešte nemala vedľajšie účinky. Je veľa žien, ktoré nemožu užívať antikoncepciu. ....ak máš problém s pleťou, choď na kožné, vačšinou je to problém trávenia a dospievania - neviem, koľko máš rokov. Mne napríklad zistili v črevách parazita.Tiež som mala zlú pleť. A inak k tej antike, ani ja som ju v živote nebrala, zo zdravotných dôvodov nemôžem.

nikuška1

ja ho neberiem tiež... a nikdy som ani nebrala... :D pleť mám dobrú, a priateľ používa pri sexe ochranu... takže asi tak... :D

CMu_Q

micaa - ....a v buducnosti mozno chore dietatko, resp. ziadne....

necem byt sprosta, ale tak to proste s HAK bezi, si s nou spokojna a o par rokov zistis, ze si urobila najvacsiu chybu v zivote (asi ako ja)...bye

micaaa

HAK beriem 3. rok a neviem si ju vynachvalit... okrem toho, ze mam namiesto 7 dnovej nepravidelnej a silnej menstruacie len 4-dnove spinenie, bezchybnu plet, vacsie prsia mam aj bezpecny uvolneny sex.

katrenka20

co sa tyka ochrany j tato ochrana najlepsia, este aj v teste z gynekologie sme mali tuto moznost ako naspolahlivejsia ochrana pred pocatim je HAK