psychologicka poradna

Príspevok v téme: psychologicka poradna
tommy707

Dobrý deň, chel by som sa spýtať : moja kamarátka ma nejake problémi psychologickeho razu ako nevyrovnanosť, problemi s komunikaciou s inymi ludmi, nezvlada urcite situacie ma problemi s potlačaním agresivyty a podobne, trpy stresom a celkovo je stale deprimovana. Rozhodne potrebuje nejaku pomoc, nejakeho psychologa co by ju vypočul a pomohol jej riešiť jej problemi a podobne. Preto sa zaujimam či existuju aj štátny psychologovia a ak ano ako si vybaviť sedenia co je na to potreba a podobne. Budem velmi vdačný za všetky vaše rady. Ďakujem.

alzbee

Ci su aj statni psychlogovia alebo len sukromni neviem, ale vcase, ked som chodila ku psychlogicke ja (to bolo cca pred 6rokmi), tak som sla najprv k mojej obvodnej lekarke, aby mi dala vymenny listok ku psychlogicke-aby tie sedenia boli lacnejsie...ale neviem, ci to este aj teraz tak funguje, ze ked ma clovek doporucenie, tak je to lacnejsie..vtedy mi aj sama ta psychlogicka (ale sukromnicka bola) povedala, ze nech si idem po vymenny listok ku obvodnej...