Moda a my....

alzbee

Ja zboznujem nakupovat v sekacoch, kedy mam istotu, ze nikto nebude mat na sebe to, co ja...a hlavne sa snazim mat vlastny styl:))

solarbikarma

Slovensko je veľmi konzervatívne čo ma mrzí, najmä v menších mestách ak sa niekto oblečie fakt že podľa najnovšej módy,,každý na neho pozerá že skade spadol---

ja milujem všetko,,,no najviac asi jednoduché oblečenia s nesktočne nápaditými doplnkami..napríklad...džínsy chlapčenského strihu vyhrnuté po lýtka, biele tielko, krikľavočervená "príručná" kabelka, a modré ihličkové opätky a strieborné alebo zlaté náušnice , prstene a náramky...:) miluejm kombinovať veci na prvý pohľad neskombinovateľné:) zoberem si ešte moje letecké okuliariky, nakučeravým vlásky( aby vyzerali tak ležérne, že ráno vstanem a idem) a už:) je to podľa mňa krása.

-módou som posadnutá:D

whee_ee

ja ako kedy... niekedy rifle, adidasky, tricko a velka kabela na plece, alebo daka kabelka, štekle, bluzka atd:D podla nalady, hehe... ale milujem káro, hlavne sukne kárované, asi milion ich mam.

katushka

ja sa dobre citim i v sportovom i elegantnom..milujem krasne kozenne kabelky zladene s nejakymy jednoduchymi no zaroven vynimocnymi topankami, zabkami, ..ach jaj:D a milujem krasne spodne pradle..totalne cipkovane:DD

nikuška1

ja sa obliekam elegantne, kôli práci... Ale vždy som zladená. Rovnaké farba trička, kabelky, topánok na opätku, náramky, náhrdelníky, prstene, náušnice... toto je základ,to musí byť... a nohavice rifle, alebo nejaké iné... :D