Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

po pohlavnom styku....

Príspevok v téme: po pohlavnom styku....
hanka.

... ma dole vždy páli a štípe. A trvá to aj tri dni, kým sa to dostane do normálu. Mám 28 rokov, sex cca raz za týždeň. Ejakuuje mimo mňa. Síce beriem HAK , ale toto som mala od mlada, keď som ho aj nebrala. Častejšie sex nemám kvôli tomuto . Doktorka povedala, že som OK. Máte s týmto skúsenosť?

xotedka

stipat a palit zvyka z nedostatocnej lubrikacie... dbaj na to aby si bola dostatocne vlhka a lubrikant nie je to prave najlepsie je ak zvlhnes sama a ak pouzivate lubrikant moze to byt z toho

furja753

ja som toto mala odkedy som zaca brat HAK preto som ju aj vysadila a zacalo sa to vracat do normalu ale ked ty hovoris ze si to mala aj predtym... a nebravas casto antibiotika moze to byt aj z toho, ak nie kvasinky tak mozno volaky zapal a skus zmenit aj doktorku alebo nech ta posle na poriadne vysetrenie, mne dost v tomto pomohli SWISS LAKTOBACILI, brala
som ich 2 mesiace..

ellyy

hmm oki?? no to sa mi nezda a pouzivate aj kondom??? nemozes byt na to alergicka?? alebo este ma napada jedna otazka...hmm nie si malo vlhka a preto ta to stipe??? neviem nic ine mi nenapada...este tak zapal alebo nieco ine ale vravela si ze doktorka povedala ze si ok tak neviem...

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.