po pohlavnom styku....

Príspevok v téme: po pohlavnom styku....
hanka.

... ma dole vždy páli a štípe. A trvá to aj tri dni, kým sa to dostane do normálu. Mám 28 rokov, sex cca raz za týždeň. Ejakuuje mimo mňa. Síce beriem HAK , ale toto som mala od mlada, keď som ho aj nebrala. Častejšie sex nemám kvôli tomuto . Doktorka povedala, že som OK. Máte s týmto skúsenosť?

xotedka

stipat a palit zvyka z nedostatocnej lubrikacie... dbaj na to aby si bola dostatocne vlhka a lubrikant nie je to prave najlepsie je ak zvlhnes sama a ak pouzivate lubrikant moze to byt z toho

furja753

ja som toto mala odkedy som zaca brat HAK preto som ju aj vysadila a zacalo sa to vracat do normalu ale ked ty hovoris ze si to mala aj predtym... a nebravas casto antibiotika moze to byt aj z toho, ak nie kvasinky tak mozno volaky zapal a skus zmenit aj doktorku alebo nech ta posle na poriadne vysetrenie, mne dost v tomto pomohli SWISS LAKTOBACILI, brala
som ich 2 mesiace..

ellyy

hmm oki?? no to sa mi nezda a pouzivate aj kondom??? nemozes byt na to alergicka?? alebo este ma napada jedna otazka...hmm nie si malo vlhka a preto ta to stipe??? neviem nic ine mi nenapada...este tak zapal alebo nieco ine ale vravela si ze doktorka povedala ze si ok tak neviem...