Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aku pračku...?

Michala158

Vrchem plněná Candy by nemusela bejt špatná volba, takový ten základ. Jsou samozřejmě lepší značky jako Electrolux nebo AEG. Mrkni na www.rankito.sk třeba se necháš inspirovat.

Roman74

Mám doma práčku Indesit za cca 300 € už viac ako 5 rokov, zatiaľ funguje, všetko v poriadku. Ako uviedli, hlavne si treba vybrať či ju chceš plniť z hora alebo z predu. Najlepšie je hľadať na internete, môžeš si tovar porovnať a tiež majú rôzne zľavy. Ja už dlho nakupujem cez cashback portál Plná Peňaženka, kde vracajú peniaze späť z nákupov, pri kúpe práčky to spraví aj pár eur, takže je to výhodnešie ako nákup v kamennom obchode. Tovar ti dovezú až domov takže odpadajú starosti s dopravou.

cashava

hlavne si treba vybrat ci chcete pracku s otvaranim na boku alebo z hora, dalej treba hladiet na spotrebue energie + vody a maximalne otacky
my sme brali obycajnu pracku od TPD za 500€ no da sa aj usetrit www.tpd.sk

bee_1

Tak podla toho v akej cene najlepsie su asi samsung add wash ale tie su dost drahe, mozes ich vsak najst v zlave cez zlavove kupony napriklad
-odkaz odstránený-

-odkaz odstránený-
noe som si ista ale myslim ze na hej by to malo byt

pracka

Obyčajná práčka za 5OO E ? To nemyslíš vážne. My kúpili za 265 E. je tiež obyčajná, ale dobre perie aj má dobre funkcie.

richard1112

hlavne si treba vybrat ci chcete pracku s otvaranim na boku alebo z hora, dalej treba hladiet na spotrebue energie + vody a maximalne otacky

my sme brali obycajnu pracku od TPD za 500€ no da sa aj usetrit
-odkaz odstránený-

pradlena

Vie mi niekto tu na fore povedať, že či sa ešte vyrábajú práčky s manualnym ovládaním?
Tiež neviem prečo všetci zavrhuju práčky Whirpool, mne slúžila 10rokov, sestre už ťahá na 7rok a v pohode.

pradlena

Nuž aj ja riešim kúpu práčky, ale kto sa má vyznať v tolkých produktov a podľa čoho vyberať?
Je nejaká záruka, že drahšie sú aj kvalitnejšie?Fakt neviem podľa čoho vyberať a z recenzií som už úplne zblbnutá .Poradí niekto kto sa v tomto vie orientovať?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.