Aku pračku...?

katikaluz14

Zancicka-nemyslím si,že toto má nejaký vplyv na záruku,ale aspoň ty si môžeš byť takto istejšia,že je to dobre zapojené,že je to dobré.Pretože akože môj muž ten sa tvári,že všetko vie,ovláda,ale realita je častokrát úplne iná.

zancicka

tiez som toho nazoru. aspon to mas potom uplne bez starosti. a hadam aj nejak zaruka by na to mohla byt lepsia, ked to oni zapoja, ci?

folka32

no len neviem, co by som si pocala vonku pred domom s tou prackou, keby som sama doma. by som cakala pol dna na manzela :D to radsej si priplatit a nech to vsetko spravia.

hirta

tak máš aj klasickú dopravu, to ti doručí akoby kuriér a vybavené, vyloží ti to pred domom a ty si to vezmeš už dnu, ale keď chceš spotrebič aj vyniesť aj zapojiť, aj starý odniesť, tak to je už potom drahšia tá doprava.

cicilka

toto je podla mna taka vec, co ta vobec nejako nemusi trapit, napriklad v Planeu si vies vybavit dopravu premium a dovezu ti spotrebic domov a aj ti ho vynesu, takze to je zbytocna starost toto co pises :D

gimska

to ti je naco takato informacia? co to chces sama vynasat? :D radsej vyberaj napriklad podla programov a nie podla vahy spotrebica :D

Dienda

Tiež mi to príde úplne zbytočné. To si treba hneď zistiť, hneď dohodnúť, nech nemusíš dúfať a niekoho prosiť. Predsa len keby sa máš trápiť s práčkou alebo s čím nebodaj na nejaké vyššie poschodie, to nie je len tak.