Zniceny zivot

zuzanama

Prave som si ten blog precitala. Mariaa, citaj, nemusis zhanat knihu, tu mas dokaz a pekne po lopate napisane o co nam vlastne ide, ked tvrdime, ze zivot je jedoduchy...atd. Ze tu netrepeme do vetra, ze staci zmenit myslienky. Pisu o tom na serioznom blogu na serioznej stranke. Len teraz dost dobre nerozumiem preco WSJ pise:
MILA MARIAA mas moju podporu,vsetko co si napisala je uplna pravda,citala si mi myslienky.UZASNE :))) , ked vie, ako posobi zmena myslenia a Mariine myslienky boli podla mna dost negativne.
Nemoze mat UPLNU PRAVDU, nik nema uplnu pravdu, mozes len suhlasit, alebo nesuhlasit, alebo mat pravdu zo svojho pohladu. Vzdy je to o uhle pohladu.

lDenzl

zuzanama:))
ved nepisem,ze neexistuje:)
Len....ze ci to nie je ona sama tou artorkou:))
Neviem cim sa zaobera ta kniha :)
Snad tam nebude alternativna liecba a podobne hluposti:)

zuzanama

Denz, autorka coho? Mas pocit, ze ta kniha neexistuje? :-) Daj si do googla, ake lahke. :-) Ozaj prave som to urobila a vyhodilo mi aj moj oblubeny blog, aj tam o nej niekto pise spakova.blog.sme.sk WSJ... skus si to precitat, asi dalsia spriaznena dusa pre teba.

janka24

Konečne nejaka duchaplna tema na zdravi.-)..dnes som bola v pantha rei,že niečo pozriem,čo by ma oslovilo.Oslovil ma časopis dom,lebo chcem dom:-)...ale hladala som knihy tematu !The Secret" a podobne..ten dokument som ten týžden pozerala zase a chcem si kupit aj knihu:-)...aspon to človeka pozitivne naladi...

zuzanama

Ked som dala svojej dobrej kamaratke knihu Miluj svoj zivot, vobec sa jej nepacila, nebavila ju, asi ju nepochopila. Zaujimave je, ze prave ona ma priviedla ku kniham s podobnou tematikou. Ked som bola v ozaj zlej zivotnej situacii, len na mna pozrela a povedala, ze mi prinesie pozicat knihu Ako sa zbavit starosti... vraj ju potrebujem. Dovtedy som sa o toto vobec nezaujimala. V tedy mi to pomohlo, bola som nadsena, akoby som na cas po precitani tej knihy bola v akejsi euforii, vsetko sa mi zacalo darit, stretavala som sa len s pozitivnou energiou a ludia sa mi zdali ini, akisi lepsi. Po case ma prevalcovali starosti a stres znovu, tu knihu som si medzi tym kupila. Mala som ju zo sebou, ked som ochorela a znovu mi pomohla z najhorsieho. Zacala som sa liecit a zaroven kupovat a citat dalsie knihy s touto tematikou, medzi nimi aj Miluj svoj zivot. Hned som pochopila o co v nej ide a na oplatku som ju ponukla spominanej kamaratke. Dopadlo to ako som uz pisala vyssie.
Ja to chapem, nemusi to kazdeho oslovit. Skusit to vsak moze kazdy, precitat a potom povedat, cimu to nieco dalo.
Ked nie, nic sa nedeje, vsak nemozme nikoho nutit. Viem o tom, ze su ludia, co necitaju ziadne knihy. Napriklad moj syn. Ked bol maly, cital, teraz nie. Minule prisiel za mnou s novinkou, ze videl film Tajomstvo. Je to filmovy maniak, aj teraz cosi stahuje.
Ked som mu povedala, ze mam vyse roka knihu Tajomstvo, bol prekvapeny. Takze tak. Alebo iny priklad zo zivota.
Jeden chlapik tu na fore vychvaloval knihu Ako sa zbavit stresu a depresie bez liekov. Tak som si ju objednala, precitala, pacila sa mi, ale nepovedala by som, ze je to moja biblia, ako to nazval on. Moja bilia je ina kniha, ale aj Miluj svoj zivot je velmi dobra, podla mna.

WSJGJFGFHGF

ahojte bambulky,tak ako vidim tema MILUJ SVOJ ZIVOT sa nam pekne rozbehla. MILA MARIAA mas moju podporu,vsetko co si napisala je uplna pravda,citala si mi myslienky.UZASNE :))) ale Mila Mariaa,netvrdime ze ked si tu knihu precitas,tak sa ti zmeni zivot.Len som ti ju odporucila ako dobrej dusicke aby si si ju precitala,pise sa tam vela o tebe a o mne a o ostatnych.Nechceme ta presvedcit citujem " ze ked sa zmenis na zaklade tych knih ze sa zmeni aj oklolie." to netvrdim a ani sa to nikdy nestane.Proste som len otvorila novu Temu MILUJ SVOJ ZIVOT a chcem sa o tu knizku podelit svami vsetkymi.:))))))))