Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nový Garnier pure active

Danielle24

Gratia, ak mozem poradit, najlepsie bude kupit si cistiaci gel od Clinique. Lacna zalezitost to sice nie je, ale ver mi, oplati sa. Vsetky tie lacne vecicky z drogerky ako Garnier, Neutrogena, Nivea, atd., ti mozno na chvilku pomozu, ale po case zistis, ako ti to začina vysusovat a nicit plet.. Dokonca ani to, co predpisuje kozna nie je k pleti vobec setrne.. Mne velmi pomaha tento gel od Clinique - mozes si vybrat na suchu, zmiesanu, mastnu plet. A vydrži dost dlho. (cca 3 mesiace). Plet to skvele vycisti a vobec nevysuši. Tiez som pocula, ze cistiace gely z Biodermy/Eucerinu su dost dobre.

gratia

Dievčata, planujem si kúpiť nejaký čistiaci gél/krém a peeling, teraz používam HĹBKOVO ČISTIACI GÉL CLEAN DEEPER - NIVEA ale dosť mi vysušuje pleť tak by som sa chcela opýtať či ten PURE ACTIVE vysušuje moc pleť??? Mám 20 a problematickú pleť hlavne v Tzone plus čierne bodky.Ked sa mi nejaka vyražka vytvorí tak ju potriem skinorenom a rychlejšie sa mi hoji lenže ten nemôžem použivať dlhodobo a na celu tvar lebo sa mi potom začinaju upchavať pory.Rozmýšlam bud nad klasickou modrou radou alebo active. Poradte

UnReSt

Jednoznacne najlepšia je Bioderma AKN. Dokonca ani jeden pripravok viazany na predpis z lekarne nebol taky dobry. Bohužiaľ však ta Bioderma nieje lacná - mne osobne sa nechce dávať 15 Eu na mesiac za 30 ml. Skúšam rôzne iné lacnejšie alternatívy, momentalne mám Garnier no ale nieje to nič moc u mňa. Dobrá by bola kombinácia: na noc niečo antibioticke od lekarky (napr. Aknemicin, Zinerit) no a na deň tá Bioderma.

melon

Zo zaciatku mi Garnier vyhovoval, ale s odstupom casu vidim, ze az take uzasne to nebolo. Fakt je pravda, ze cim viac sa pokozka vysusuje roznymi pripravkami, tym je viac mastnejsia a problematicka. Teraz pouzivam cistiaci krem, vodu a krem od Alverde a som maximalne spokojna. Nemam vyrazky, stiahli sa mi rozsirene pory pri nose a celkovo nemam cez den mastnu plet.
Nemam rada komentare typu, chemicka kozmetika je hrozna, to by som si na seba v zivote nedala...Hrozne mi to ide na nervy :D
Mne ale prechod na prirodnu kozmetiku pomohol, aj ked si myslim, ze je to individualne.

andrejqo

ahojte kupil som si pure aktiv tonikum tak cakam dobre skusenosti ale mam taky extrak z ruzi on je z bulharska sice stal ma 30eur ale vyborny celu plet som mal od akne ale omnoho sa mi to s nim zlepsilo

ancicka

ahojte. ja vam mozem vsetkym jednoznacne odporucit garnier pure active roll on...mam to asi 4dni a zabera to...mate sice okolo miest kde ho pouzijete trochu osupanu kozu ale nieje to vobec nejak extra vidno....a stopa po vyrazke tiez ostane ale ta casom zmizne sama...ale mozem povedat ze ked som pocitila ze sa mi nieco vyhodi a natrela som si to tymto roll on do 2dni mi to zmizlo...slubujem! ;)a navyse pekne vonia:D

Viky34

myslite si, ze ked nemam akne len...viac menej cierne bodky a tworia sa mi vyrazky kupila som si spravne Garnier Pure Active, ktory sluzi na to akne?...lebo vysledok vobec, ale vobec nevidim...x(

lolek :)

ja pouzivam celu sadu lebo mam s akne velke problemi a nwm nejak nevidim zmenu no :P ale to je moj nazor staram sa o to a stale pribudaju nove :( je to svinstvo ale ja mam 15 rokov je to este normalne uplne az do 17 je tvorba akne ohromne zvysena ale potom uvidime no ale ludia z okolia co som sa pytal su spokojny snim :) aj roll on aj peeling aj to mydlo cistiace aj pletova voda :)

mimulik

PORADI NIEKDO?
nema niekdo tip na dobry pripravok na akne (ked uz ho mate). vsade pisu a hovoria ako vyrazkam predist ale ja ich uz mam a neviem. myslim ze tento Pure Active Roll On je dobry.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.