Nový Garnier pure active

mellinda

Na mastnu plet je Garnier dobry, mam s nim len dobre skusenosti. Pouzivam dva druhy tonika, jedno klasice modre Pure a na noc to silnejsie Active a som nadmieru spokojna. Ten Active na akne naozaj zabera.

sasula3333

Ahojte prosim poradte chcem si kupit Garnier ale neviem aky si mam kupit potrebujem nejaky na mastnu plet a tiez mam cierne bodky

linduska

monro musim s tebou suhlasit ten roll-on je skvely,kupila si to sestra a zo zvedavosti som vyskusala a bola som milo prekvapena

mellinda

Ja mam od garnier pure active len cistiace tonikum a neviem si ho vynachvalit. Je super. Hoci uz nemam velke problemy s akne, ale stopy po nom este stale. Po pouzivani garnieru mam plet krajsiu, vyhladenejsiu. Vecer pouzivam prave active a rano tiez tonikum, ale to klasicke Pure modre a zmatnujuci krem. Mne vsetko z tejto znacky velmi vyhovuje.

Meganie

cawes. ja mam peeling, roll-on a hydrat. krem z tejto rady a som velmi spokojna. Roll-on posobi takmer okamzite a mne vyrazky mi takmer uplne zmizli do troch dni.

vevericka

Nemohol by mi prosim niekto napisat zlozenie cistiaceho tonika Garnier Pure Active? Kto ho ma? Please, velmi by ste mi pomohli.:)