ako casto chlap potrebuje...

Príspevok v téme: ako casto chlap potrebuje...
nelia

ahojte. stretavam sa s jednym chalanom aj ked len po sexualnej stranke. sme spolu asi tak raz do tyzdna. chcela by som vediet, ci okrem mna sa stretava aj s nejakou inou/inymi :), alebo mu staci, ked je so mnou? lebo ked sme spolu, tak ma taku vydrz, ze sa urobi aj 4-5 x za noc. a ja neviem zistit, ci je taky \'borec\' v posteli, alebo sa cely tyzden setri pre mna, hm?

cernica

boze sak ked su slobodny nech si uzivaju ale ked sa uz raz ozenia tak by maly byt partnerke verni a ked to nedokazu tak nech sa nezenia

mircoMY33

tomu never ze je to tim za sa setri Normalni priemerni chlap ked nebude masturbovat a nebude mat sex mesiac tak mu staci raz a hotovo

chlapcekkk

zeny uvedomte sa ak chce chlap sex tak nebude spat len s jednou proste co pride pod ruku to vyuzije chlapi su chlapi nebudte naivne.. pustite si k telu kazdeho debila, vy mu verite a potom vyplakavate ake su chlapi svine lebo zistite ze spava aj s inymi.. pa

kajka.t

tak moja kamoska riesila podobny problem. spala par krat s jednym chalanom, ten sa jej teraz ale uz par dni neozval, a vraj ani ona jemu ze nebude volat, aby nemyslel, ze ho do niecoho tlaci. je to podla vas normalne? inak mam silny pocit, ze ju len vyuzil, ked chcel sex sa ozval, teraz na nu s***e. a neverim, ze by sa nestretaval aj s inymi, ked bol aj s nou.

micaa

co ju vsetci strasite? My sme sa zo zaciatku tiez vidali len cez vikendy a to sme ich skoro cele prelezali v posteli :))... No a potom cez tyzden si kazdy pomohol ako vedel bez toho aby podviedol. Takze neviem preco by mal niekto kto ma rad sex hned podvadzat svoju partnerku?!

Shinnok

Chalan by mal mat sex kazdy den. Muzom to strasne prospieva, Hlavne aj na psychiku. viacej uvolenenejsi menej stressov.

PS: zeny po kazdom strese ^^ vlastna skusenost ;)

jankapo

nelia...tak spraviť 4 x počas jednej noci ke´d sa spraví, tak neviem či má inú...ale ke´d s tebou má len sex tak pravdepodobne može mať aj partnerku stálu , ale nechce ti to povedať aby ťa neranil...