socialna praca

miruscha

Tili, je to tak. Ja som teraz mala statnice na socialnej praci v Ke. Tie tri roky boli same skusky - bezne aj 16 do semestra. Este ani neskoncili jedny a uz zacinali druhe. Takze kto hovori, ze socialna praca je najlahsia, nevie, co vlastne vypusta z ust.

tili

A este som zabudla dodat, ze ten mesiac neskuskujem preto, zeby som skusky robila na trikrat, ale je ich dost vela a sa to jednoducho nestiha...ja vzdy vravim, nech si kazdy ide vyskusat soc. pracu, ked je to take lahke a potom nech vravi...ked mas viac ako mesiac ponorenu hlavu v knihach a ti z toho uz pomaly zacína sibat a niekto ti povie, ze nie je nic lahsie...

tili

Bon, neviem, kde studuju tie tvoje kamosky, ale ja som stvrtacka na socialnej praci a mozem ti povedat, ze to vobec nie je lahka skola...poznam x ludi, co chodia na techniku a ine vysoke skoly a robia skusky lavou zadnou, za 2 tyzdne maju po nich a konkretne ja uz skuskujem mesiac a stale nemam vsetky skusky, este ma cakaju 2 a praca na 15 stran, a to len kvoli zapoctu...takze neviem, ci toto je to najlahsie...ked sa rozpravam s druhymi, tak niektori uz maju po skuskovom alebo max. ich caka jedna skusky, a to zacali skuskovat ovela neskor...ja budem rada, ked budem mat vsetko za sebou do konca juna...a len pre tvoju info, min. polka mojich spoluziakov opakuje skusky, takze neviem, kde dostavaju len same Acka.

bon

nestersujte, pokial je zlozitost prijimaciek adekvatna zlozitosti skoly tak sa nemata vobec ale vobec coho bat.....ja ju sice nestudujem, ale poznam baby co to studuju, a hovorili mi ze lahsiu vec si vybrat ani nemohli....., skuskami prechadzaju ani nevedia ako, a na sam A, takze na vasom mieste by som neriesila

ivka363

ahoj ja tiež idem robiť prijímačky, tiež sa toho obávam, že čo bude na tom pohovore....ako sa pripravuješ na tie prijímačky??