prosim poradte bojim sa že som v tom

Príspevok v téme: prosim poradte bojim sa že som v tom
moni122

prosim skusnte mi niekto napísať či môžem byť v tom ak: vždy keď mám dostať menštruácia, tak ma týžden predtým nenormálne bolia prsia takto to trvá skoro 2 roky odkedy som vysadila antikoncepciu. Vždy dostávam menzes tak skorej po 27 niekedy 26 ale aj 28 dni teraz prešlo síce len 29 a stále nič, len už tretí den mám také špinenie. Mávala som to aj predtým, vždy pred menzesom ale vždy to trvalo len 1 den a na druhý den som normálne dostala. Toto sa mi ešte nestalo a moc sa bojím s priatelom sme sa totiž počas mojich posledných dní milovávali aj viac krát za den bez ochrany len si dával pozor a vždy to udržal, nestala sa žiadna nehoda, no aj tak sa bojím. Čo si myslíte? Stretla sa už niektorá s podobnými príznakmi?

isabella

inak ty nemas ziadne peniaze??? ja som uz v tvojom veku veselo brigadovala a teda ked by islo do tuheho, tak som vzdy nejake peniaze na ucte mala

malicqaa

no ta to je super...fakt...mozno mi na nu chalan ani epniaze neda, lebo on hovori ze tehotna nesom a nemam stresovat...

isabella

no to je sila, sak pridem k okienku a poviem escapelle, bachnem peniaze na pult, zoberiem tabletku a rychlo ju utekam uzit, inak cim dlhsie to budes odkladat tym sa zvysuje pravdepodobnost, ze tabletka nemusi zabrat, tak rychlo niekde zozen peniaze a utekaj kupit

isabella

aha, teraz som pozerala a nasla som po 22€, no ale odprisaham, ze som na nejakej internetovej lekarni videla aj 15€, no nic, ved to je jedno

zjuzjika

moja ty uz ked ani nevies ako si mas v lekarni vypytat tabletu, tak si riadna truba ako sorry...sak do riti dojdes tam a poves, prosim si escapelle...

malicqaa

teraz nemam peniaze a chalan je v robote do 10tej....taze ked mi da zajtra peniaze tak si ju kupim..len ako ju mam pytat??jednu tabletku po Escapelle?