skade celozrny chlieb?

[zruseny12]

tak si ho kup,nakrajaj na stvrtky,alebo na krajce a daj do mrazaku,a vyberaj len po jednej stvrtke,alebo kolko krajcov zjes a budes mat isotu,ze bude bez plesne a cerstvy...a ak mas moznost tak si najdi obchod pri pekarni,zvicajne kazda pekaren ma aj svoj obchod...
tiez peciem chlieb doma...
inak stalo sa aj nam,ze sme kupovali TAMAVY CHLIEB... a ras sme nasli v nom zapacene nieco,vyzeralo to ako trs vlasov,alebo co to bolo.../ja si myslim ci to nebolo nieco z vreca,jak sa uz vysypovala ta posledna muka/tiez sa mi chlieb velmi zhnusil...a bol to velmi chutny chlieb...

AdamKrt

A ak je problem so skladovanim chlebika, tak to je jednoduche. Skoc do nejakej predajne domacich potrieb /kuchynka/ a kup si chlebnik /napr. dreveny/.

sade8

aj mi doma pečieme chlieb - kupujeme celozrnnu muku a rozne semienke, jedine tak mas istotu že to je naozaj celozrnný chlieb.

AdamKrt

Radsej si urob chlebik sam. Dnes su sikovne pekarnicky. Pozri si zlozenie toho kupovaneho chleba a mozno zistis, ze neni celozrnny, ale farbeny. Trochu farieb, par zrniecok a uz je akoze celozrnny...

bon

ked to nechas v tomto teple a v ´hentom obale tak je jasne ze sa tam urobi plesen po dvoch dnoch ked to dostane vzduch, ja ho davam do chladnicky po otvoreni a nikdy sa mi plesen este nevytvorila, a maju ho aj v inych tychto obchodoch len drahsi.....