nemozem dat meno ktore sa mi paci

Príspevok v téme: nemozem dat meno ktore sa mi paci
exrodina

ahoj,chcem pocut vás nazor. Pred dvomi tyzdnami moja tehotna buduca svagrina mi dala otazku ake mam vybrane mena pre dieta (ona uz mala pripravene do nemocnice meno nella) ked som jej povedala ze dievca melissa a chlapec leo,prikyvla a hovor siel dalej.za tyzden nato mi volala z porodnice so slovami,, ukradli sme ti meno,, mala sa vola melissa. Ostala som v takom soku ze vam to nedokazem povedat!!!!!!!!!!to meno som mala vybrane uz asi 5 rokov a manzel tiez. Prerusila som s nou veskeru komunikaciu a nechcem ju uz nikdy vidiet. zda sa vam to hlupe,? ale mne nie ja viem to meno si moze dat kazdy ale ja uz nie.......... som uplne nestastna z toho, akoby ste sa citili vy

prettt

ííííha uz to nie je o téme, uz je to o detoch (lahke pre niekoho si spravit ,tazke vybrat mu meno) ja si myslim ze zdravie deti sa v tejto teme neprebera,alebo ano?nieco mi uslo. exrodina jednoducho a strucne JE TO NAOZAJ CHORE A TVOJA SVAGRINA JE CHORA TIEZ. chapes? kazdy normalny clovek sa nad tym pozastavi, takze ako to vyriesis je uz len na tebe,myslim ze vacsina nazorov je podobnych

sway

Tak ste potom asi v praci vsetky rovnake sliepky...Prepac,nechcem ta urazat to vobec nie,ale toto zakernost ani v najmensom nie je.Pisala,ze svagrinej vysvetlila,ze to je jej naj meno uz dlhy cas a ze ho ma odlozene pre vlastne dieta?Ak ano a napriek tomu jej ho svagrina zobrala,potom beriem spat ,co pisem a je to zakernost.Ale takto?Cisto nedorozumenie..

lauruska

Nebojte babeny nemam mam uz 2krat 15 rokov plus 4, nanestastie cas bezi., Ja sama som bola vydata v rodine kde respektovanie ludi bolo na bode mrazu, takze viem co to je a viem ake ochladenie vzťahu moze aj takato "malichernost sposobit. Je to moj nazor ze ziadny normalny clovek by takuto vec neurobil,ja by som to ani kamaratke neurobila, nieto niekomu z rodiny. Moj nazor je takyto vas je iny, vy by ste to urobili ja nie. Je to proste chore,. Sedim, v praci za stolom, a mozem vam povedat ze rovnaky nazor na ukradnutie mena svagrinej tu ma asi 20 ludi(je nas tu 25, z toho piati su muzi, Vas nazor vam neberiem, len viem ake je to zit v blizkosti falosnych a zakernych ludi ako ma asi aj dotycna pri sebe. to je vsetko

darika

Ja som tu uz pisala,ale ze sa to az takto zvrhne a zacne prirovnavat k hyenizmu?!Baby,vy ste asi este nemali problemy.Ved jej neukradla dieta,zobrela len meno,ale zase musim pripomenut,ze by som to zobrala pozitivne,ze moje meno sa pacilo svagrinej.Problem je,ked sa narodi chore dieta,problem je ked mu nemate co dat jest,problem je,ked pridete o blizkeho...
Exrodina,povznes sa nad tym,zasmej,nic sa nedeje.Rodiny sa rozchadzaju pre vacsie blbosti ako tu riesite vy.

sempe

cudna inspiracia dva dni pre porodom, asi aj vy by ste to urobili inak dost divne ze dve setranice by sa volali rovnako, to by teda bola za chuderu ta druha co by ho dala, hlavne ak ide o zvlastne meno, a mimochodom naprosto suhlasim s laurou ,kalendar obsahuje dost mien nato aby cerpala z fantazie rodinnych prislusnikov,ktori by sa este mali z toho aj tesit a mozno aj nejaku party by mali spravit s nazvom: NECH ZIJU BEZCHARAKTERNY LUDIA!!!!

aster

:D musi to byt pekelna situacia, inkubátor este nevyrastol z inkubatoru preto tie psychicke porusky,:D, TATO tema je normalna tema zo zivota, aj to sa stava. A nechcela by som aby mi toto niekto z rodiny spravil, dost neprijemne

slniečko11

Bože, LAURUSKA to je čo za názor,že od takých ľudí utekaj preč.Nanaka napísala úplnu pravdu.Veď keď sa Ti tak páči meno Melissa môžeš dať aj ty také meno.Ste asi len nejaké 15 ročné pubertiačky,ktoré ešte nevedia,čo je život a nevedia čo so sebou.Veď naozaj je najdôležitejšie zdravé dieťa a skvelá rodina,na ktorú sa môžeš kedykoľvek oprieť.A nie prerušiť komunikáciu a nenávidieť ju,kvôly takej debiline.Zamýšľate sa nad takýmito doslova ,,sprostosťami\".Skús nad tým popremýšľať!

sway

Nanaka!Pravda!
Laruska,nechcela by som ta poznat a riesit s tebou normalne veci,nevies o com hovoris,ked toto nazyvas hyenizmus a zakernost.Ved sa jej narodilo dieta!exrodina by mala byt hrda,ze ked to babo svagrina zbadala,prve co ju napadlo bolo meno,ktore pocula od svagrinej.Asi ju ma rada a mozno cakala opacnu reakciu,ze sa potesi,ze ju proste inspirovala!Ked bola nato meno citliva,mala jej slusne povedat,ze nech ju to napadne jej ho zobrat,ze je to jej srdcovka alebo co.Svagrina sa pytala zjevne kvoli tomu,ze sama netusila ake meno vybrat.

inkubator

Ja by som sa z toho asi zblaznil. Dostal by som schizofreniu, maniodepresiu, bipolarnu, tripolarnu a kvadripolarnu poruchu kombinovanu s obsedantnou a kopulativnou poruchou v jednom. Ale inak chcel by som mat tvoje problemy.

prettt

uff, situaciu ti nezavidim, suhlasim s laurou,je to naozaj sproste co urobila ale uz to nevratis naspat, rozumiem ti uplne asi ti je trapne aj na babo ist pozriet a povedat jé mel ty si ale peknucka. Zdravie deti bokom, len nech su na svete vsetky zdrave. Táto téma je o hluposti ludi, pokus sa nejako to prekusnut ak ti to pojde. vykasli sa na nich, aj ked chapem ze sa musis citit dost blbo. To co urobila je vázne chore.