Detský pedieater v Karlovke

preco

my sme nic take neplatili, neviem ci su nejake novoty. Nam stacila poistovna. A nevidim dovod, preco by nebrala novych pacientov. Najlepsie bude zavolat jej a opytat sa.

Petuska

Preco a nevieš náhodou či sa u nej platí nejaký ročný poplatok alebo nejaký paušál a či berie aj nových pacientov - resp. malé bábätká?

lovelylily

nepoznam veru nepoznam... ja len do tej karloveskej polikliniky chodim... a je o mna dobre postarane (mam viacero zdravotnych problemov)...mimochodom budem mat 20 a u tej mojej lekarky mozem ostat do 29 :-)

lovelylily

Ahoj! ja chodim od malicka k doktorke Horanovej , tam v tej zltej poliklinike, ma sice svojsky humor, ale je podla mna fajn... :-) kluckovej by som osobne nesla, ona raz zastupovala ked ta moja chybala, a na zapal pluc mi dala len paralen, a dva dni na to som skoncila vnemocnici s infuzkami, takze dakujem , viac k nej nepojdem...keby si mala viac otazok tak email : jennifer11@azet.sk

1111111

v karlovke si asi moc nevyberieš, snád dr.klučková,ale vraj na mokrohájskej je nová pediatrička cca 1rok,skús sa spýtat