Plasticka chirurgia Ružinov

nika535

Mne nos operoval MUDr. Hájek v Ružinovskej nemocnici. (Celková korekcia nosa) Stretla som sa s maximálnou ústretovosťou, ochotou,zodpovednosťou a starostlivosťou. Bez akýchkoľvek bolestí, s jemným opuchom, bez tamponáže ma po dvoch nociach po operácií pustili domov. Nehovoriac o ústretovosti doktora, ktorý kvôli môjmu prepusteniu z nemocnice alebo preväzu neváhal prísť v sobotu/nedeľu na ošetrovňu. Hojenie napriek vysokým letným horúčavám prebehlo v poriadku a s výsledkom som spokojná. Odporúčam.

panáček

bol som operovaný na plastickej chirurgii ruky na laktový nerv ulnaris doktorkou Janou Koštálovou Kubicovou a možem len vrelo doporučit

mia12

Cochtan čo sa stalo? Čo ti operoval? Alebo niekomu z tvijich znamych?
No nie je tam bohužial jediny taký "mäsiar". Niečo sa nepodari a potom sa chirurg tvari že nič nevidi a všetko je v poriadku. Akože o čom to je tieto operácie? Aby bol vysledok minimalny, alebo horši?

cochtan

Ak chcete zostať mrzákom z celoživotnými zdravotnými následkami, tak vrele odporúčam operovať Dr. Fedelešom !

cochtan

Ak chcete zostať mrzákom z celoživotnými zdravotnými následkami, tak vrele odporúčam operovať Dr. Fedelešom !

Janka.

Bola som za jedným chirurgom v BB a ten mi povedal, že mi to opravi, musí mi to znovu polámať či čo a znovu poskladať, tak pôjdem k nemu ale musim čakať rok od operácie, takže ešte 5 mesiacov budem čučať doma, ak by som nemusela chodiť do prace tak ani tam nejdem, jak ma nič nebaví.
Budem síce platiť za tu operáciu, ale som rada, že ma neodmietol a on robí iba nosy, takže myslím, že vie čo bude robiť a bude to dobre.

loli

Ahaaa tak to uz chapem, no taku zbabranu robotu by som mu dala vyzrat sviniarovi a kludno napis jeho meno nech sa aj ostatne poucia, ty sa nemas za co hambit to on sedlak, este aj peniaze berie a doserie to

Janka.

Viem, že mam nárok na reoperáciu zadarmo, lenže tu je ten problém, prečo by mal znovu operovať to iste a zadarmo, keď to tak berie, tak čo už. A pritom koľké náročné operácie sa vykonávajú cez poisťovňu, kde pacient neplatí nič napr. srdce...a lekári sú aj tak milý... aj keď to hradí poisťovňa.
Áno platila som si operáciu sama, pretože to bolo z estetického dôvodu nie zo zdravotného. A ak by si vtedy vypýtal za ten môj sprostý nos 100 000 tak by som mu ich dala, len aby som vyzerala normálne a nechodila po ulici s odporom, že na mňa každý pozerá. Ale to nepochopí nikto kto ma nos pekný od prírody.
Teraz rozmýšľam nad reoperáciou, asi u niekoho iného.