Plasticka chirurgia Ružinov

kika.

Lebo ak by som mala problem a šla za nim tak sa aj bojim jeho reakcie, keď si bol taky istý, že je to dobre. A ak by nebolo, že by som mala problem alebo chcela niečo opraviť, tak neviem ako by sa už choval. Možno urazený, možno arogantny alebo by to bral normalne, veď vždy sa može najsť niečo na tom ešte zlepšiť, alebo opraviť, keď už nam to príroda nedopriala, tak to čo nas trapi chceme mať aj pekne spravené. No nie? :)
Teba operoval dr.Fedeleš?

loli

Mas pravo si vybrat akeho len chces doktora.

Ano mam korekciu prsnikov a chodila som v kuse na kontrolu, po operacii som bola po dvoch týždnoch, kde mi vybrali stehy a potom som chodila každý týžden , potom sa to posuvalo po dvoch týždnoch, ked uz som to mala pekne a zahojene a potom uz len raz do mesiaca, cize ja som to mala v kuse kontrolovane.

ja by som tiez sla teraz k inemu, ak by som sa rozhodla este raz nieco poriesit s prsnikmi

kika.

Ja ak ti mam pravdu povedať, že ak by som sa rozhodla isť ešte na nejaku operáciu, alebo rekonštrukčnu že po uraze, tak už k niekomu inemu. Dúfam, že si môžem vybrať. Nič proti nemu nemam, je to fajn človek a odborník, ale radšej k niekomu, ku komu sa chodí na kontrolu aspoň po par mesiacoch ako to vyzera neskor po zahojení a odpuchnuti ... a k nemu sa bohužiaľ nechodí.
A tebe čo robili zmenšovali? A bola si na kontrole po par mesiacoch?

loli

ja som tam volala no on mal akurat dovolenku, ciže mi to bolo jedno ,kto mi to skontroluje, lebo to uz boli posledne kontroli a oni vedia vsetci, ako to ma vyzerat.

no a na pohotovosti si nevyberies lekara,ked ma sluzbu:-)

jasne, ze sa to moze, pokial to surne neponahla a je dostupnýýý...

kika.

Alebo by som zavolala do ambulancie sestričke aby ma objednala u svojho chirurga takto. Aby to videl on a nie niekto iný :-))Takto sa to môže?

kika.

Aj tak je to divne, ja kebyže mam problem, tak by som zavolala svojmu chirurgovi a dohodli by sme sa kedy možem prísť,lebo mam problem. Či ty si asi nemala na svojho čislo? A bola si na kontrole aj u svojho chirurga? Tolko otazok mam ale to len chcem vedieť ako to tam funguje :-)

loli

no mala som trosku problem s jedným prsnikom a mal službu takze preto som bola unho.

a raz som tam dosla mimo ordin. mojho operat. tak mi vymienal len gazu a kontroloval ako sa to zhojilo.

Je celkom faj aj ked bola s nim asi dokopy 10min:-)))

kika.

Ty si k nemu chodila na kontroly po operácii? A prečo nie k tomu čo ťa operoval? Či si myslela nejake vyšetrenia pred operácou? A čo na neho hovoríš? Trošku sa mi zdal uponahlany, ale v pohode, nie?