Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dneska som bola u kozmeticky...

Príspevok v téme: Dneska som bola u kozmeticky...
nevedomost

ahojte ..no dneska som bola u kozmeticky na normalnom cisteni pleti aj ked moja plet je celkom fajne len na cele taka krupica, raz za rok idem k tej kozmeticke na vycistenie pleti pre istotu a dobry pocit...lenze teraz vyzeram ako vytlacena cervena hlava:D a chcela by som vediet kolko vam trva kym sa vam to zhoji a nevyzerate ako keby vam dakto chcel vytlacit dusu akurat....zevraj za dva dni by to malo byt ok????mate sksuenost?vopred dik

nevedomost

for lienka 48:no je to asi leúpsie,je to menej cervene ,ale ostali mi take jazvicky,celo mam hladke len tie jazvicky tam akokeby ešte ostali....davam si na to svedske kvapky,snad to do tyzdna zmizne....

nevedomost

for lienka48:no snad to zmizne....dufam ze mi to urobila spravne ale mam pocit ze je to uz pomaly lepsie....tak snad za 2 dni som ok:)diks

merrry

Kto poradi,ako liecit,granuloma annulare,je to flak na nozicke s drobnymi vyrastkami,a stale nemizne.Za poradenie dakujem.Majka.

lienka48

pokial ti to urobila spravne,tak by si fakt nemala byt dlho cervena.Mne zacervenanie mizne uz po par hodinach,ale to zavisi aj od toho,či mas citlivu plet,lebo kazda reaguje individualne.