moze po vysadeni hak meskat menstruacia?!

ooo11

ale tak doteraz som problemy nemala a to beriem hak tri roky..vsetko ok, aj vysledky..len som mala dost krce v lytku, ze som az chodit nemohla, tak sa dr zlakol a radsej mi chce dat tuto hak.

severanka

ak máš podozrenie na kŕčov žily, máš zvýšenú šancu "stretnúť" trombozu , a pri takomto riziku sa neodporúča žiadna HAK ani Cerazette, jeto aj v letáku

severanka

:) ja viem, že je to aj pre problémové ženy, ale bola vyvinutá hlavne pre dojčiace ženy, čo sa týka letákov, s týmna mňa moc nechoď, ja toho mám ohľadne HAK naštudovaného až až :D

máš kŕčové žily?

ooo11

ako som uz pisala, nie je len pre dojciace, ale aj pre dojciace..ale ved to je jedno. keby si si precitala letak,alebo nieco viac o nej, vedela by si to..ale to sa cudujem,ze nevies, kedze si to brala. nuz, vlastna skusenost, u mna to byt nemusi.. ja som brala diane35 a potom jeanine. ale aj ja sama chcem zmenu. hlavne, ze tieto su velmi drahe a stratila som uplne chut na sex.

severanka

áno, vlastná skúsenosť...
mne to dal raz lekár akože na skúšku, lebo ma boleli z Novynette prsníky a no pri užívaní Cerazette to bolo ešte horšie, navyše sa mi strašne zhoršila pleť a menzes som mala dva týždne vkuse... až kým som nezačala brať znova novynette som špinila...
teraz beriem yadine a je to ok...

cerazette je síce pre problémové pacientky, ale je to predovšetkým HAK pre dojčiac ženy

ooo11

preco nie je dobra? vlastna skusenost? ale vies ako to chodi, pre kazdu je vhodne nieco ine.. ved ziadna hak nie je dobra, no nie? kazda skodi...

ved cerazette je prave pre problemove pacientky..

severanka

Cerazette nie je absolútne dobrá antikoncepcia...
a ak máš problém so žilaminemala by si brať vôbec... dosť riskuješ