2.rande a ja sa stále hanbím!!!

ellyy

juuuj to je take zlate ked sa dvaja ludia spoznavaju:-)))) hanblivka ja som mala svoje prve skutocne rande ako fakt skutocne ked som mala 20 a to boli take stresy:-D:-D:-D my sme sa spoznali na jednom kruzku a par krat sme boli spolu vonku ale to bolo brutal ja som sa straaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne hanbila...ja som sa iba v kuse usmievala ako debil..:-D:-D a potom prislo prve skutocne rande a prva pusa...bolo to supeeeer:-))) on uz mal vztahy pred tym a dost vela co mu nevysli takze ja som bola uplne neskusena oproti nemu...ale sme spolu doteraz a ja som velmi stastna:-)) su to uz dva roky aj daco:-))

hanblivka

V MENE FORUM dakujem. Potrebovala som sa trošku vykecať a troooošičku sa aj pochváliť. Tešim sa, ale zároveň si klepkám po dreve, aby som to neuriekla..klop klop

V MENE FORUM

STRAŠNE ŤA CHVÁLIM, ŽE SI SA OZVALA. JA SOM RAZ PÍSALA, ŽE STRAŠNE MÁLO ĽUDÍ SVOJU TÉMU NEDOKONČÍ, ŽE AKO DOPADLI. PRVÝ SEX, CHOROBY, PSYCHICKÉ PROBLÉMY...
TAKŽE VĎAKA !!!!

hanblivka

opäť som tu. 2.rande dopadlo super,vlastne bola to taká návšteva u neho doma, kedže sme z iných krajov. Bol milý, pusa na privítanie, poukazoval kde býva, porozprávali sme sa, proste nič nasilu. Cítila som sa v pohode, žiadna tréma,akoby sme sa poznali roky.Dohodli sme sa že sa budeme navštevovať raz on u mna, raz ja u neho.

hanblivy

tak ja som na tom presne ako ty az na to ze ja som chalan druhy krat sme boli vonku a ja som nepovedal skoro ani slovo hrooza