priateľ vo väzení

ja8888

Verím že tvoja situácia je naozaj zlá z tej stránky, že si vlastne na dlhý čas prišla o človeka ktorého miluješ a s ktorým ti bolo dobre. Môjmu priateľovi hrozí väzenie a ja neviem čo robiť. Stala sa mu nehoda, ktorá sa na cestách stáva každý deň. Opitý človek sa len tak prechádza po ceste. Táto situácia ma hrozne ubíja a neviem ako ďalej. Takže držím palce všetkým, kt. takéto niečo prežívajú a v kútiku duše budem dúfať, že ma niečo také obíde.

[zruseny12]

DAVE
nedaj sa odradit a znechutit nejakymi prispevkami,ludia su vselijaky...kazdy ma na to nazor- iny...TY VIES NAJLEPSIE,AKE JE TO MEDZI VAMI...atd.
prajem ti vela stastia a aby si to vydrzala,to cakanie...
tiez poznam cloveka,ktory sedi nepravom vo vazeni,takze mas pravdu,NESPRAVODLIVOST existuje...

DaveGehen

tak ja som pubertalne decko:)dakujem.
mozno som si uz ako 12 musela prejst horsimi vecami ako ini, a na klasicku pubertu ani nebol cas. nechcela som sa tu stazovat, ked tu niektori chytaju take ,,nervy,, ja len tak. ze obcas pomoze ked si niekde clovek vzdychne...ublizovat si neublizujem, beriem zivot aky pride...stat sa moze, najde sa niekto iny,mozem mat havariu a nezazijem uz nic...co sa ma stat stane sa. a uzivat si zivot....snazim sa. usmievam sa,doma som v podstate malokedy, ludia hovoria vtipy smejem sa, ale je zo mna akurat tak dobra herecka. nie je to ozajstne. od srdca. obcas mam pocit, ze toto forum viac ublizi ako pomoze. sla som sem s dobrou naladou a odchadzam zamracena.

len rada

mam znameho,ktory dostal 15 rokov.Polovicu ma za sebou.Pisem s nim,ale len ako kamaratka.Snazim sa mu pomoct to tam prezit,aj ked nie som jedina.Takze viem,ake krasne listy dokaze pisat chlap,ktory tam je.Nepise mi ako ma ma rad,pretoze sme skutocne len priatelia.Pise o zivote,o to9m ako sa ludia milia,ako to potom nemozu vratit spat,ako by to chceli zmenit,ale neda sa...Ale tak isto pise o to,ze nevie co bude robit ked vyjde raz von.A sam vie,ze velke,velmi velke percento sa vrati nazad.Hlavne tych,ktori dostali viac ako 3-4 roky.Takze dievca,nebud naivna.Chod si sadnut na niekolko rokov do chladku a tiez sa stane z teba basnik a Romeo.Len aby si prezila.Ale realita je niekde inde.Za dverami vaznice.

nazor

keby si bola presvedcena ze vam to vydrzi a ze on by pre teba mozno spravil to iste, tak by si tu neprisla a nenapisala to co si napisala... ze pri tebe stal ked si bola v puberte, no a co? bola si dieta, on je asi starsi, aspon tak to vyznieva, neviem, nespomenula si jeho vek, len tak usududzujem, ale keby si verila ze spolu ostanete, nenapisala by si ze ta to dusi... nemas sa ani trosciku rada ked si tak ublizujes? to naozaj si tu len preto aby sme ti pisali nechaj ho a ty si pri nom ako naschval ostavala? vies pretoze ludia takto rozmyslaju... radi robia opak toho co si myslia druhi.. akoby naschval, chcu len dokazat ze oni su ti hrdinovia co to zvladnu... no skor si myslim, ze ty si len jedno vydesene pubertalne decko, ktore sa v tom obdobi zaseklo a nevie ako ist dalej samo... a to ze ti hovoria aby si ho opustila na mna z celeho komntextu posobi ako premyslene citove vydieranie... si mlada, tak si zvaz co urobis so svojim zivotom, pretoze je len jeden a zial je kratsi ako si vsetci myslime...

:-Pbebe

urcite to nieje dobry clovek ked ma byt 9 rokov v base tak sa na neho vykasli a chod si svojim peknym zivotom co z takehoto? vyjde ti z basy uplne iny clovek, on si uz pracu nenajde ked bol trestany, cely zivot ti bude ako privesok... ja by som na neho rozhodne necakala

DaveGehen

co si to mala za skusenost? kolko rokov tam bol?
mam kamaratky, zabavam sa...sice to nie je ono uz ale nesedim stale doma a nezozieram sa tym neustale.

::

z vlastnej skusenosti viem ze by si mala dat ruky od neho prec to nemas rodinu co oni na to vravia taky chlap sa nikkdy nezmeni ale nikdy vzdy to v nom bude driemat a raz za cas vyjde na povrch a tie drogy este ku tomu mas 20 rokov uzivaj si zivot a prosim ta nekaz si ho 9 rokov to je sakrameńsky vela nemas kamaratky nezabavas sa ani nic mysli prosim ta na vlastny zivot