prosiiiiim o radu... chripka crevna??????

Príspevok v téme: prosiiiiim o radu... chripka crevna??????
rebekabani

dobry vecer,
potrebujem radu...
2.6 som sa v noci prebudila na strasne bolesti v brusku a podbrusku strasne krce ledva som dosla na WC. Myslela som si ze som mala pozastavene plyny iba.
Ako som sa snazila si uvolnit neslo to..
v tom priel na mna naval do hlavy,som myslela som ze umrem. Tvar mi zbledla a strasne mi zacali horiet usi. Urcite som mala strasne nizky tlak... som sa strasne prelakla :( myslela som ze je to moja posledna chvila.
Som tlacila a po malickej bobkavej stolici a strasnych utrapach som pocitila trochu ulavu. Chcela som sa postavit a vtom zacalo vsetko odznovu.
Este horsie..trosku pynatosti zo mna este vyslo a strasna bolest v podbrusku, bruchu a uz aj v zaludku ma niekde tlacilo. som mala pocit ze nemozem dychat,ako keby sa mi plyny pretlacili dakde k zaludku. Ako som sa 2x pokusila tak strasna hnacka ma chytila... potom sa mi ulavilo asi o pol hodinu. Hned som si dala Reasec, cierne uhlie a zalahla.
Rano mi bolo lepsie bez teplot.
.... som myslela ze mi to preslo...
teraz je pol noc 5.6 a zase sa to opakuje.
Prosim o radu, co to moze byt??

armia

bude to pravdepodobne z jedla, treba pit vela vody, lebo hnacka velmi odvodnuje a treba doplnit mineraly, najlepsie mineralku s vysokym obsahom sodika a magnezia, alebo normalne do litra vody trosku soli dat a to pit - aj ked nemas smad. jedlo - len uvarenu ryzu a suchare. pokial to neprejde do dvoch dni, treba ist k lekarovi. ale hlavne dbat na ten pitny rezim, aby si nemala nizky tlak.