Antiperspiranty

severanka

kiki na: nie nechystám, poznáma j ja kozmetiku ktorá je čisto prírodná, ale ak mi niekto tvrdí že Alverde je čisto prírodné tak to je extra somarina na entú... pretože, čisto prírodná kozmetika nemá záručnú dobu dva roky ako tá neprírodná... :)

Alverde je len šikovný marketingový ťah nič viac...

:)

a upchávanie potných žliaz... no ako sa to vezme... svojim spôsobom to možno je pravda ale že by to spôsobovalo rakovinu, to rozhodne nie

kiki na

a milá severanka, alverde mám sice tiež doma, ale ja si skôr používam prírodné silice.... jednoducho sa tým potrieš a ideš...

severanka

kiki na: ešte napíš, že používaš ako ten čisto prírodný deo Alverde a poskladám sa do kocky asi už v:D

severanka

kiki na: a ty to vieš odkiaľ, že ľudia čo používajú antipers. s hliníkom majú častejšie rakovinu? ? ? si ongológ, alebo nejaký vedec?
milujem, keď si niekto niečo prečíta na internete na nejakej blbej stránke a potom robí paniku a šíri nepravdivé info

kiki na

vevericka: tak ako je možné, že tí čo používajú antiper. s hliníkom dostávaj=u častejšie rakovinu? je to potvrdené, ale ja sa nehadam, teraz diskutujem, ok? :D

vevericka

informacia o tom, ze hlinkova zlucenina sposobuje rakovinu je na zozname najsirensiech hoaxov na svete, myslim, ze kazdemu je jasne, co je hoax
okrem toho ziadny institiut, aj ked sa robilo vela testov, to nepotrvdil..

telo sa poti vsade, nie len pod pazuchou..
par miest na tele, kde nie su potne zlazy su ocne viecka, pery a par miest na genitaliach..to ze si podpazusne zlazy upchas znamena, ze sa budes potit viac inde

kiki na

no ja si kupujem len tie od certifikovaných prírodných značiek.... takže musia byť prírodné.... a ak už nie čistoprírodné, tak aspoň zaručene neupchávajú potné žľazy:)