Krasne vlasy - najlepsi prirodny sampon, aky poznate

Príspevok v téme: Krasne vlasy - najlepsi prirodny sampon, aky poznate
majuska125

Chcem mat konecne pekne vlasy,farbu mam peknu taku medenu s melirom,ale su strasne poskodene od farbenia,zehlenia,inac by boli ok:)dneska som si kupila aj masku doliva,ktora sa aplikuje raz tyzdenne:)a dala som si ju vcera a vlasy vyzeraju lepsie pomohla:)este daky ok sampon kupit,chcem vsetko na prirodnej baze bez chemikalii newiete niekto poradit?aj lacny pomerne,doliva som mala sampon ale moc daky rozdiel som neidela taky obycajny bolo ho malo aj bol dost drahy uwazujem urcite len o samponoch z lekarne ak wiete o nejakom dobrom do 150sk napiste:)

lenkaaaaaaaa

vyborny je aj zabal zo zltka a olivoveho oleja. dat na vlhke vlasy, nato igelitovy sacok, nato uterak a nechat posobit tak hodinu. potom oplachnut vlaznou vodou

lenkaaaaaaaa

existuju hennove zabaly bezfarebne aj henna ktory farbi aj hennove sampony. viac sa docitas na dlouhevlasy.cz

masasko

Ja som dlhe roky použivala Pantene a bola som spokojna, ale uz som potom mala copit, ze mi uz s vlasmi "nic nerobi", tak som presla na Elseve, ale ten mi vôbec nesedel, skusala som viacej druhov, ale nic.
A ked som sa asi pred pol rokom dozvedela o henne, tak som zacala hladat nieco prirodnejsie, ale zatial som to nenasla. Mam stale vlasy akoby bez zivota a lesku... :(

lenkaaaaaaaa

skuste prirodne sampony z natura house. alebo hydratacnu starostlivost od joanny. ja teraz pouzivam sampon balea s kokosovym mliekom a je velmi dobry. su z neho jemne hladke vlasy

masasko

Aj ja mam ten problem, neviem si najst ten spravny sampon. Vlasy mam stale akoby bez zivota a lesku. Tak hladam vsade, že čo by mi sadlo. Uvažujem nad Dolivou, Dixi a Alverde...

whee_ee

ja som mala alverde aloe a ibistek.. najprv som bola uzasne spokojna, vlasy boli super, no casom prilis akosi jemne (to mam huste a tvrde vlasy, kucerave, ale zehlim), elektrizovali, rychlo sa mastnili, tak som sa vratila ku chemickym a som spokojna.. tak drzim palce, nech najdes to, čo ti bude najviac vyhovovat:)

Lucinka33

Ahoj, v lekarnach velmi prirodne sampony nemaju. Ja mam momentalne rada Urtekram, potom aj spominane Alverde je dobre. Inak, ak mas chemicky namahane vlasy, lepsie pre teba budu chemicke sampony (aspon tak som citala na niektorych strankach). Prirodne by ti mohli velmi vysusovat a pod. Ale v kazdom pripade vyskusaj, uvidis :)