Prekrytie jaziev na tele

jazvicka

ahoj... nemam osobne skusenosti, ale niekde som citala ze make-up, ktory sa ozancuje ako kamuflaz (nejak to natukaj do googlu ako camouflage make-up), pozri a uvidis... ten je nejaky extra kryci.... ja mam tmave hnede jazvy- zhyperpigmentovali mi po odstaneni zmanienok, velmi malych, jazvy velke ako slak, nejde to odstranit, co ja by som dala za biele jazvy :( tetovanie si na jazvy nedavaj..

Danka.

Tie červene fliačiky zmiznu, ale velmi pomaly do pol roka. Najskor su belšie a potom pomaly zmiznu. aj ja to mavam na ramenach a tvari ale na ramenach mi to trva dlhšie kym tie fliačiky po vyražkach zmiznú.

PotrebujemPomoc

ahojtee prosiimwas potrebujem pomoc... na rukach mam jazvy od vyrazok a vyzera to fakt strasne nemate s tym nejake skusenosti? alebo nepoznate nejake masticky na to?... juuj a wobec zmiznuu mi?:(

vypsana_fixa

ten svetly je podla mna normalny...neviem..mne pride normalny lebo som biela strasne a je tmavsi od mojej pleti..

krwicka

hej ja viem ze su to len flaky...ale kde su to je na rit..to ma trapi...inak by som sa nad tym ani nepozastavila..a hovorim ze potrebujem ist buduci tyzden na gyndu a co poviem doktorovi ked to zbada?ak ma bude vysetrovat na prsiach lebo idem po dlhom case na preventivku

smutnaa

vies ked mas iba flaky to je to najmenej, mne lekar urobil laserom vypukle jazvy na tvari a mne by z toho malo byt do placu, nad nejakymi flakmi by som sa ani nepozastavovala, nechapem, to zmizne casom

krwicka

nebojsa teraz uz len flaky...vyzera to jak po akne..normalne take cervene..lebo ja mudra som si to skrabala lebo ma to strasne svrbelo..ako ja som s tym bola aj u koznej ked som mala ten exem ale teraz ked ho uz nemam tak neviem co s tym..proste mam jazvy...strasne ma to trapi...

nebojsa

aj ja sa mam hanbit zato co mam na tele? pride mi to tak ze pokial sa mna netyka, je to okej, lenze sme len ludia! nemozem zato co sa mi stalo, zajtra sa moze stat inemu, ani ty nemozes za nejaky exem...! inak aky mas vlasten problem? iba flaky? ci nieco ine