Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako sa starate o plet vy?

marry jane

ja peeling som použila ani neviem kedy naposledy. večer si pleť odlíčim s pleŤovou vodou bioderma na citlivú pleŤ a ráno umyjem studenou vodou, nanesiem krémy - pleŤov´x a očný a make - up. a to je všetko. žiadnu vedu nad týsm nerobím a nemám ani vyrážky a už našťastie ani pehy, či červené líca.

no podľa mŇa je doležité vybraŤ vhadný krém a kvalitný odličovač. tiež sa nesnaž príliš stresovaŤ, byŤ vypatá a rovnako ako tu už jedna uviedla, súhlasím s Ňou, že aj strava je veľmi doležitá. hl. sladkosti sú nepriatelia, tak ich nejem a tiež sa neopaľujem a nechodím do solárka, lebo aj to ničí pokožku a pleť.

Lucynda

Starostlivost o pokozku zvonku je velmi dolezita, avsak kvalitu nasej pokozky najviac ovplyvnuje to, co kazdy den jeme... Ak je organizmus pretazeny a nezvlada vylucovat skodlive latky len prostrednictvom metabolizmu, vacsinu namahy prevezme pokozka, ktora sa snazi pomoct pri vylucovani.

Ak sa chce zbavit akne, je potrebne ocistovat sa nielen zvonku, ale zvnutra. Jednu ucinnu dietu na vycistenie pleti som dnes citala na -odkaz odstránený-
Su 2 precistovacie dni kazdy druhy tyzden a mne to skvele fungovalo.

luciannaa

no vyrazky mam ale malicko,pred tym ked som sa moc nestarala o plet tak ich bolo o dost viac tak si myslim,ze to pomaha...

luciannaa

myslite,ze je sa o svoju plet staram dokladne????co mam zmenit?
mam zmiesanu aknoznu plet-lahka forma akne

rano:
cistiaci gel+pletova voda+krem

potom nanesiem make-up

vecer
cistiaci gel(zaroven sa nim odlicim)+pletova voda(odstranim zbytky make-upu)+neaky nocny krem-cajovnikovy alebo na mimicke vrasky-striedam to

gaudura

otazocka7: ano, cistiaca voda vecer po celom dni na vycistenie, na odstranenie necistot po celom dni.. ja sa malujem, takze mam 2 pripravky - prvy na odmalovanie oci a druhy na vycistenie pleti.. a toto zaverecne odmalovanie treba naozaj robit precizne, pretoze to je velmi dolezite..

gaudura

baby, ja len chcem podotknut, ze nie je dobre, ked sa to prehana.. ked som bola mladsia, vzdy som si myslela, ze mam aknoznu plet, pretoze som mala na tvari par vyrazok, rozsirene pory.. automaticky som si myslela, ze je to aknozna plet, preto som si ponakupovala xy pripravkov proti akne.. pravidelne som ich pouzivala a pritom mala dobry pocit, ze tym zlepsujem svoju plet.. omyl.. raz som navstivila kozmeticku a ta mi vsetko povysvetlovala.. povedala mi, ze mam pouzivat rano obycajny hydratacny krem a vecer konkretny pripravok na odlicovanie pleti.. moja plet je odvtedy fakt ovela krajsia.. samozrejme, raz za cas nejaky ten peeling, ale urcite sa to s tym nema prehanat..