make-up na prekrytie cervenania

dancaBB

poplitka takze hovoris ze ten zeleny je dobry??ked si to das tak kryje dobre??fakt neni vidiet tie cervene skvrny???aj si na to davas nejaky make-up?abo prepudrujes?

poplitka

ja používam na zakrytie cervenania dermacol, celkom to pomáha..ale ty mas este velmi mladu plet tak to by som neodporucala.

lienka48

na prekrytie žiliek a zacervenanych miest,hnedych map ,kruhy pod ocami sa pouziva zlty korektor a na zacervenania kvoli vyrazlam sa pouziva zeleny korektor

dancaBB

baby akurat som nasla ze GOSH ma zeleny korektor...takze hor sa do fann parfumerii a tam by ste ho mali najst...ale neviem kolko stoji..ked niekto bude vediet tak dajte vediet

gaudura

dancaBB, s tym zelenym korektorom mas pravdu.. bola som u kozmeticky a ta mi rozpravala vsetko mozne o pleti a povedala, ze kazdu vacsiu nedokonalost prekryje zeleny korektor.. taky uciiny ale nezozenies hocikde, to je ten problem.. ja som na neho napriklad este stale nenatrafila a pytala som sa vo viacerych predajniach..
patka: ano, na cervenanie by bolo asi najlepsie ten, ktory ma vysoku kryciu schopnost a zaroven by setril tvoju plet, kedze mas len 15.. nie kazdy make-up by bol pre teba vhodny, mas este mladu plet a niektore by ti mohli uskodit.. ja by som sa poradila priamo a pytala si nieco setrne na tvoju plet a zaroven dobry na prekrytie.. dnes je stastie, ze vyrabaju vela druhov make-upov, jednak su aj setrne pleti, obsahuju mineraly, niektore su antibakterialne, vela druhov je.. preto je dolezite si spravne vybrat!! skus zacat vzorkami, ako jednotlivy make-up sadne tvojej pleti, ako na nu zareaguje a podobne..

kokina.

A čo ak si nedam pod ten penovy make up krém? Ja ani nechcem, lebo by som sa moc leskla, tak ho používam len tak na suchu tvar to nevadí?