Ovisnute prsia

Príspevok v téme: Ovisnute prsia
zufalaAla

prosim Vas mate niekto sikusenost s ovisnutými prsiami?
Nechapem mam 18 ale zo dna na den oje prsia padli o 4cm dole....ostali uplne makke neuveritelne padli, nechapem co sa stalo....zacala som cvicit cviky na prsia ale vyskocil mi napod hrudnou kostou nejaky stavec, tak som aj docvicila...na nejake hlupe tablety ktore na 10% mpomozu nemam vlastne ani peniaze, prosim Vas mate nejaku skusenost, radu?alebo aspon tento isty problem??....:(:(...frajer si to vsimol ako prvy , ptm aj otec sa ma pytal, ze co sa so mnou deje, normalne sa hanbim..

Zdravie.sk -> Katalog produktov na starostlivost o poprsie katalog.zdravie.sk

Katka81

ja mám tiež tento problém, začalo to tým, že mi vlastne narástli z 0 na trojky bleskovou rýchlosťou, ja som pritom ani nikdy nebola na nejaké cvičenie a čo ja viem čo, potom som brala HAK kvôli cyste a tak... dnes nosím väčšinou C až D košíčky, ale nájsť normálnu podprsenku je hrôza. už ani nemám chuť ísť do obchodu, chytá ma panika, pretože akákoľvek podprsenka mi je po pár dňoch nanič - prsia alebo "pretekajú" ale väčšinou "podtekajú", teda utekajú z podprdy spodkom... a je jedno, či je to podprda vystužená, s kosticou alebo bez... a na tie luxusné podprsenky za 20 a viac euro nemám...
prosím vás, kde mám zohnať normálnu podprsenku, ktorá by nestála celý majetok?!?
trápi ma to, mám desné pocity "menejcennosti" z tých mojich pŕs, hanbím sa a naozaj, ak si len pomyslím, že by mi trebalo kúpiť podprsenku, chytá ma panika, lebo viem, že to zasa skončí tým, že obehnem celé mesto, strávim pol dňa skúšaním a nakoniec nič z toho...

jarkaa55555

ovisnute prsia su dosledkom ochabnutia prsnych svalov - resp. zkratenia.. alebo ubytkom tukov - ktore prsia tvoria. a ziadny krem ti v tomto nepomoze. baby, ako mozete byt take hlupe a naletiet na take reklamy a vyhadzovat za tie pripravky tak vela penazi. myslis si ze ked si natries krem tak sa ti prsia zdvihnu? skus cvicit, hlavne cviky na prsia a chrbat a uvidis ze to pomoze

smejusko

Beriem tiez HAK, ale zatial pravidelne, tiez chudnutim a priberanim sa mi stavalo ze mi ochabli prsia, ale pouzivam krem z avonu na spevnenie prs... a mne zabera.. jasne ze po prvy dnoch nerobi zazraky, ale celkovo posobi podla mna super.... aspon ja som ho pouzivala dlhodobo, potom som uz nepotrebovala a ked sa mi stalo ze zas mi trpochu tak "ovisli" zacala som pouzivat... ani nepouzivam pravidelne a aj tak pomaha... a to prave chudnem takze idu aj prsia dole ale mam ich stale pevne a dokonca pevnejsie ako ked boli vacsie... Na ten krem nedam dopustit.. skuskila som aj z dermaocolu a bol drahy orpti tomu a nepomohol tento milujem aj pokozka je po nom super:D a aj priatel je s vysledkom spokojny:D:D

zufalaAla

Mirkaa/////////// ked som zacala brat HAK, mala som krasne velke plne prsia....Bohuzial momentalne by som brala kosiky A ale pevne...a nie toto co sa mi skryva pod trickom, uz ziadne vystrihy.:((

biopich

adrika podla toho kde... ale sa to pohybuje okolo 1000 euro. niekde viacej niekde menej zalezi od toho ci vychod ci zapad ci sukromna ci normalna nemocnica. pod do temi zmensenie prsnikov. Tam je toho popisane viacej :-)

adrika3800

biopich,píšeš,že ideš tneto rok na zmenšenie a nadvihnutie.Koľko to tak môže stáť,ja mám podobný problém.

biopich

zufala ala uz pomoze iba plasticka operacia ... je to asi vysadenim hak. kamaratka brala hak zvacsili sa jej prsia a ked prestala tak splaskli... ja som ich nebrala no ja ich mam velke a vacnym chudnutim a priberanim mi tiez ochabli. a kedze su velke tak to je aj dost vidiet. DObru podprdu si len tazko zaobstaram. Ja sa chystam toho roku na zmensenie aj nadvihnutie prs. a tiez ako v tvojom pripade som si ani nestihla uvedomit kedy mi padli... uz s nimi zijem par rokov priatelovi nevadia a dokonca ani nechce aby som ich menila. Byvalym to tiez nevadilo. tak nieje to az taka chyba krasy ako si momentalne myslis...

Liona

K ovisnutym prsiam - aj mna trapia. Nemoze byt problem, ze spavam na bruchu alebo boku a tak si na ne kazdodenne vlastne tlacim a splackatievam ich? Je to divne, no vacsinu casu spym na pravom prse a presne to je este viac ovisnute a hrozneeee...Moze to byt tym lezanim?