jeho znamosti, moje kamosky

Príspevok v téme: jeho znamosti, moje kamosky
tutuna

Chcem sa s vami podelit o zaujimavu skusenost. Este ked som chodila s byvalym, zistila som, ze sa stretava aj s inymi zenami. Chcela som ich spoznat, zistit, co na nich vidi. Nenapadne som sa s nimi skamaratila, bez toho, aby som im povedala, o co mi ide a kto som vo vztahu k vtedy este frajerovi. Zistila som, ze su to fajn zeny a dobre sa nam spolu keca. Doteraz ma volaju na kavu alebo na diskoteku. Nie je to dost zaujimave? Potom som povedala frajerovi o tom, ze viem, ze chodi za inymi a ze aj ja som si uz s nimi vysla von. To ho prekvapilo, ze sa nezmohol na slovo. Neskor to uz nemalo zmysel a rozisli sme sa. Dokonca sa prestal stretavat aj s nimi, akoby sa niecoho zlakol. Zeby som mala byt vdacna za rochod a za to, ze som nasla nove kamosky?

kajka01

no tak to by bolo aj mne cudne preco o tom nemal nikto iny vediet teda "tajne" stretnutia...a ked si sa zoznamila s tymi babami a tda aj s tou dotycnou alebo ak ich bolo viac povedali ti nieco k nemu alebo ze onu sa s niekym stretavaju....no je to naozaj zvlastna situacia,v ktorej by som sa asi nechcela ocitnut...uz len nerozumiem na co mal tvoj priatel potrebu stretavat sa s inymi babami ak neslo konkretne o nejake hobby alebo podobne...podla ten rozchod bol pre teba v konecnom dosledku dobra vec...

tutuna

On hovoril, ze to vraj boli len kamosky, ale ktovie. Ale vzdy sa stretaval len s jednou z nich, robil to stylom, aby sa ostatne o tom nedozvedeli. Ja som o tom vedela uz skor, ze sa s stretava s inymi, povedala som mu o tom, hovorili sme o tom, povedal, ze s tym prestane, ale neprestal, akurat si nasiel nove znamosti. Preco by som teda ja mala byt k nemu ohladuplna?

kajka01

tutuna nie je mi jasne mal aj s nimi nieco ? alebo to boli len znamosti teda kamosky aby som bola presnejsia? mam pocit ze to druhe...a mozno preto sa to pokazilo ked sa dozvedel o tom ..ze to bolo vsetko poza jeho chrbat skor podrazackejsieho charakteru ze si chcela takymto sposobom zistovat ..mohol to pochopit kadejako...a tiez nechapem ako sa ti to podarilo bez toho aby to on nezistil..myslim skamaratit sa s jeho znamymi a tiez v akom zmysle sa s nimi stretaval..teda ci chodil s nimi napr pravidelne na kavu ...alebo do kina alebo sa zabavit v ramci partie..,?