Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Na konicka

tibike

Dôležité, a nielen pre ovládanie polohy, je smer, v ktorom je žena orientovaná voči mužovi. Tvárou k nemu by mala byť hrozba "vypadávania" menšia.
:-)

jjjjjja

ja sa tej polohy bojim, ze mu ublizim. neraz sa mi stalo, neviem presne co to bolo, ale penis partnerovi vyklzol a narazil do mna nejako a mooc ho to bolelo.

nestalo sa vam nic podobne?

blee konicek

Ja tu polohu fakt nemusim :-/.
Ale neviem, ako ti to moze vypadavat. Nechod proste tak "hore"... Klz sa na tom, ale zas sa hyb. Trenuj a nepripadaj si blba, nemas preco :)

hijo

ja śom si tiez musela zvyknut,ze ma priatel vidi celuciku/aj to sadielko na brusku:d )pri tejto polohe,ale ked sa citim krasna a mam "svoj" den,tak je to uzasna poloha,moj prvy orgazmus bol prave pri tejto polohe,s priatelom sa rozpravame pocas nasho milovania,ako nam je to prijemne,ake tempo,a ked vidis jeho vzrusenie v tvari....nedam na tuto polohu dopustit

majus11

tak ja som ju praktizovala len raz, este ked sme s byvalym zacinali, ale odvtedy z nej mam celkom traumu. vobec som nevedela trafit tie spravne pohyby a citila som sa pri tom fakt ze trapne. nastastie terajsi partner ju este nenavrhol, lebo neviem, ako by som sa zachovala ... ako to prekonat?

bubyna

my to na konicka robime bezne..... myslim ze je aj partner vtedy ovela viac vzrusny,,, ved ta proste celu vidi, a ty si tiez mozes urcit tempo, takze sa mu to isto paci ked zena robi co sa mu paci...

bublifuk

tiez som pocula ze je to jedna z naj poloh pre baby ale zatial som jej akosi neprisla na chut... nohy mas od seba, klacis popri jeho bokoch.. neviem ako sa to da vysvetlit... asi to chce trening