povinne ockovanie

Príspevok v téme: povinne ockovanie
bublifuk

Dobry den,

stretla som sa uz s mnohymi diskusiami na tuto temu ale nikde som nenasla jednoznacnu odpoved na moju otazku: mozem odmietnut povinne ockovanie mojho dietata? co sa stane ak po porode odmietnem dat moje dieta zaockovat? Nechcem tu diskutovat o tom ci je to spravne alebo nie, chcem vediet ci je to mozne. Dakujem.

Súvisiaci obsah

Peto T

betain: Chcem dokázať, že sem prispievajú ľudia, ktorí o téme nevedia nič, nemajú žiadne fakty, nemajú čo ponúknuť, len obohraté rozprávky a útoky na tých, ktorí už čo-to zistili. Chvíľa napätia, pozri do zrkadla...

::::

Comu novemu mame uverit?Tymto nezmyslom,co sem pise Peto T?Pravdou je to,ze vdaka ockovaniu tu nemame choroby,ktorym sa da ockovanim predchadzat.

bublik

a tiez preco ludia veria prave tej casti vecov, ktori tvrdia ze ockovanie je dolezite a neskodne. asi to bude ta mentalita ovcieho stada a nevola uverit comukolvek novemu. takto to bolo doteraz, preco by to malo byt odrazu inak. preco upalili giordana bruna? asi tak.

betain

Ja som sa ta pytala ci tu zodpovednost prevezmu tí, tebe podobni, ak by sa jej podla teba tí vakcinatori vzdali.
A nechapem preco tu vypisujes tie siahodlhe clanky,komu chces co dokazat? Pripadas mi ako jehovisti, ktori stale otravuju ludi vonku.
Nechces sa dat ockovat, tak nechci, ale zrejme chces aby vsetci tu vedeli,ze si prestudoval tisic stran od roznych mozno aj pofidernych autorov, ze si problematiky znaly a snazis sa vsetkych obratit na svoju vieru. Tak v tom sa asi mylis.

bublik

mimochodom, zaujimalo by ma comu by vsetci ti zastancovia ockovania pripisali civilizacne choroby... moj oblubeny pojem...

bublik

otazka na tych, co sa tak zastavaju povinneho ockovania... ak je povinne ockovanie 100% populacie take dolezite pre zachranu ludstva pred epidemiami, PRECO sa niektore z ockovacich latok , ktore sa u nas stale pouzivaju v inych krajinach stiahli a PRECO sme jednou z mala poslednych krajin, kde je ockovanie povinne? su azda Briti sprostejsi, alebo nezodpovednejsi? alebo maju menej imigrantov, takze im nehrozi riziko nakazy z menej rozvinutych krajin? (asi nie) odpoved: respektuju pravo slobodnej volby a uvedomuju si, ze tym nijako neohrozuju spolocnost. tak o com sa tu este diskutuje? nech nas UVZ necha na pokoji a nech si o tom kto chce co chce mysli.

Peto T

Okrem toho, vakcinátor nikdy nemusí zodpovedať otázku, či nebolo očkovanie zbytočné. Sme tak prevalcovaní propagandou, že toto je jednoducho neprípustná otázka. Každé očkovanie je predsa dobré.

Zhrnuté: vakcinátori majú systém argumentov, ktorým dokážu striasť zo seba akúkoľvek zodpovednosť a dokonca posilniť svoju pozíciu. V historickej literatúre som zistil, že argumenty sa za 150 rokov vôbec nezmenili.

Keď vakcína nefunguje u jednotlivcov, tak vyhlásime, že zmierňuje priebeh. Ak sa dokáže, že nezmierňuje, stále môžeme tvrdiť, že zabránila úmrtiam. Ak to neustojíme, stále to môžeme uhrať na kolektívnu imunitu ("aby to fungovalo, musia sa zaočkovať všetci") alebo "treba očkovať častejšie". Takže aj keď vakcína absolútne nezaberá u jednotlivcov, ešte vždy môžeme tvrdiť, že ochráni všetkých!

Keďže ochorenia dávno zmizli, ešte pred zavedením vakcín, tak vlastne stačí, že vakcína neurobí vôbec nič, a všetci budú spokojní. Choroby nie sú, a to sa vyhlási za úspech očkovania.

Vakcinátori majú čokoľvek, len nie zodpovednosť. Ak chcete, aby vám dal vakcinátor pokoj s očkovaním, tak sa ho opýtajte, či písomne preberie zodpovednosť za prípadné následky! TOTO NIKTO NERISKUJE A DOBRE VEDIA, PREČO!