uz mam vsatkeho dost...

Príspevok v téme: uz mam vsatkeho dost...
kaviaren11

som skrachovanec.....
nic som v zivote nedokazala absolutne nic...co sa vyzoru tyka hroza som tucna ako hroch a mam otrasnu pokozku sama vyrzka a to mam uz 25 rokov pracujem ako predavacka v potravinach....teraz stretavam spoluziakov zo zakladky a strednej kazdy pravnik ucitel ....kazdy vyzera fantasticky len ja som n ikto uz to psychicky nezvladam asi 100krat som skusala drzat dietu mozno 1000ale lakomost ma vzdy predbehla...kto nezil nepochopi a kto zazil nezabudne...najradsej mam ak mi niekto stihly povie ved zo sebou nieco rob hej lebo ozaj je to take jednoduche mozno pre vas cvicenie nieje problem ja cvicim ale jedlo ...nedokazem si povedat nie...stale iba placem a placem ...som nikto uboha hnusna troska....takto som to nechcela...prepacte ze som vam otravovala zivot...

vikuska

Vsetko sa ti musi zacat v hlave - najprv chut a vola nieco zmenit a spravit so sebou, ved same sa to nespravi. Uprav jedalny listok, zacni cvicit, chod medzi ludi. A uvidis ze budes spokojnejsia.
Ako vidis ty seba, tak ta vidia aj druhi, takze sa snaz pozviechat a brat si zo zivota to pozitivne, su na tom ludia aj horise ako ty.

som-kto-som

a este chcem podotknut..
najhorsia je sebalutost! lutovat sa, stale dokola.. aka som troska, chudera, co nic v zivote nedosiahla.. stale mam cas to zmenit, ked mi nieco nevyhovuje, tak sa to snazim napravit, zmenit! snazim sa, nelutujem sa, konam a riesim to. keby kazdy len nad sebou vyplakaval, lutoval sa, kam by sme to dotiahli?
musis si utriet slzy, zacat novy zivot, pozviechat sa, bojovat a ist, snazit sa, menit, tesit sa!

som-kto-som

nikdy nie je cas na zmenu!
niektore veci sa daju zmenit, ked sa chces. stale mas cas si urobit skolu. mozes so sebou urobit vacsie zmeny, ale vsetko chce cas. nie drasticke diety, ale postupne chudnutie. pozri si temy o chudnuti, najdi si ako spravne sa chudne, t.j. pomaly, postupne. nabehnes na spravny zivotny styl a ono to pojde! k spravnej strave, pridat pohyb, nove konicky, kde sa zoznamis s novymi ludmi. viac spolocnosti, obklopuj sa ludmi, potom pride aj laska. nepremrhavaj svoje sance, nestran sa zmenam, daj si ciele a nasleduj ich.. vsetko sa da, ked sa chce!

inkubator

Suhlasim s odkom,

nemali by ste zrat, jak svine a sportovat a schudnete. A neotravovat tu ludi s furt tou istou temov 1000 krat.

majooocka

ahoj,
prosim ta neblbni! ja zas placem preto,ze sa mi kazdy rehoce. som chuda, ale to nie je tak otrasne ako to, ze som z choroby vykrivena hrbata a trcia mi vsetky zily aj v lete musim sa parit v rifloch. to je horsie. aspon si ZENA .
ja som troska. nemam nikoho, som sama a tri roky beham po lekaroch, nespavam viac nez 3 hodiny, nemam pracu, kamaratky
mas priatela? odkial si? napis mi ak chces na mariannockam@azwet.sk

:-)

no tak ten prvy prispevok nema chybu pan alebo pani dokonala???priatela zrejme nemas vsak?tazko radit nam co nie sme velmi pri sebe ale nenapisala si kolko vazis co ak mas len 10 kil nadvahu ved to nie je dovod na rapidny komplex?ale k veci no aj keby to bolo viac tak co?dietu nedrz zmen zivotospravu ak to chces vazne zmenit sportom zacni pomaly ved mas cas a pomaly dalej zajdes ako sa vravi a mozno ani tak neschudnes ak to mas raz dane vela neschudnes jedine mozno pod dakym odbornym dozorom ale to je o inom neviem preco sa v dnesnej dobe trapis pre vyzor ved je tolko moznosti aj pre baculky mnozstvo obchdou s oblecenim velky vyber problem s pletou&,co kozmeticka raz za 2 tyzdne mesiac bobra kadernicka?vydela som uz baculky a krasne staci to zmenit starat sa aj baculky su krasne ak sa staraju o seba zmenit to mozes len ty

sjuzen

mozno by ti pomohlo, keby si vypadla niekam von s kamaratkami a tak, trosku sa odreagoala...a bolo by ti lepsie...