farbenie vlasov - cierny sampon ?!

Príspevok v téme: farbenie vlasov - cierny sampon ?!
wikush

baby, potrebujem poradit.. chcem vyskusat ciernu farbu, ale dost sa jej bojim..
tak keby som si dala na stredne hnede farbene vlasy {ake mam teraz} cierny zmyvatelny sampon, ci by mi to vobec chytilo na cierno {kedze to je len sampon} a ked hej, tak ci by sa potom ta cierna farba dala zmyt na povodnu svetlejsiu, alebo by mi ostala velmi tmava hneda.. ja viem, ja mam ale probleemy :}, ale cierna ma velmi laka

KeepSmiling

vyskusala som cokoladovy (chytol na cierno) sampon na 24 umyti a tiez som mala stredne hnede vlasy.. do dnes nezisiel (2rok).. skus vyskusat tie na 4 umytia (vyskusane tiez a pekne zisiel, uz po 2 umyti) a vyskusaj tmavo hnedy odtien.. vlasy sice nebudu cierne, ale budu tmavsie a sama posudis, ci ti tmava farba pristane ;-).. (inak slecna v obchode mi odporucala, aby som do toho cierneho nesla, lebo cierna a rysava farba vraj idu najtazsie dole)

Jaaaaa

moj spolužiak,ktorý mal také plavé vlasy si dal šampon z čiernou farbou...a nedalo sa mu to zmyť,musel počkať kým mu to vyrastie!

SuSiK

Ahoj wikush,tak na tmave ti isto chyti sampon,lebo je cierny :-) ale bude sa ti dlhsie zmyvat a myslim ,ze by sa ti dalo prekryt lebo je to iba sampon a neobsahuje amoniak ... :-) nazor buducej kadernicky (: