Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mam ist na dovolenku!mam ist predtym do solarka?

Príspevok v téme: mam ist na dovolenku!mam ist predtym do solarka?
n...

ahojte cel leto mám isť do talianska som bielučka a tak sa opalim juchuu sice neni som ten typ strašne biely ale každý je po zime biely... opalim sa do hneda. teda samozrejme keď sa spalim tak do červena.. ale chcem sa opytať pôjdem do toho talianska .. mám ist pred tým do solarka aby som sa tam nespalila?, alebo nemusim isť do solarka.. a ak tam budem aký faktor mám použivať? ako mlieko na opalovanie? najpvr mám začať s vyššim a potom z niššim alebo ako? ak sa chcem pekne opaliť a nie spaliť..?? dakujem s pozdravom nika

theresse

Ahojte tiez mam tento problem,ze neviem ci mam ist do solarka.o necely mesiac idem na dovolenku do egypta kde su 40 stupnove horucavy a ja som po zime bleda ako stena,nemam problem z opalovanim,vzdy sa opalim do hneda ale neviem ci by nebolo lepsie chytit zaklad aspon v solarku,na tabletky moc nie som,a inak pomaha aspon trosku aj mrkva,ja papam kazdy den surovu mrkvu uz par mesiacov

Laaarka

Agneska3
a ty si z toho FytoBronzu opalena aj bez slnka? Alebo si bola na slnku a vtedy ti zhnedla pokožka?
Teda myslim, či mi pokožka zhnedne z toho FytoBronzu aj keď nepôjdem na slnko. Dik

utut

opalenie zo solarka ta vobec neochrani,,skor naopak,,,pekne si kup 50 tku faktor,,kvalitnu znacku,,ja sa natieram 50 a opalena som krasne...

n..

ahojte tak dakujem a pozerala som aj FytoBronz .. ael našla som aj WALMARK BETABRONZ NEW 30TOB... jedno si určite kupim:) ktoré by ste poradili vy?

0000001

samozrejme. Pred dovolenkou je dobré začať užívať betakarotén a spraviť si nejaký základ v solárku, naozaj ti tam stačí ísť len párkrát. A potom na dovolenku si kúp daylong ultra 25. A určite sa nemusíš báť toho že by ťa spieklo, chytíš peknú hnedú pokožku:)
A uži si to Taliansko :)

agneska3

Nemusíš ísť do solárka, ak tam ideš na prázdniny, ešte máš čas užívať špeciálny doplnok výživy s obsahom prírodných karotenoidov. Kúpiš to v lekárni, volá sa to FytoBronz, berie sa 1 tableta denne, ja to tiež užívam a už teraz som pekne hnedá. Ochráni to tvoju pokožku pred spálením a to zhnednutie ti potom aj dlhšie vydrží. Pokiaľ to budeš brať celé leto :-) Tak prajem pekné Taliansko.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.