Zjedla som cele balenie apetito lucina...

zmatena

viete ja som len chcela vediet ci aj vy bezne zjete ten jeden teglik alebo nie,to je vsetko.nechcem chudnut to urcite nie vaha je skurat.vlastne ani o ten teglik neslo ale mam na internate spolubyvajuce a tie mi furt nadavaju do bulimiciek a tak,ja som bola vzdy zvyknuta jest a zrazu mi tu niekto hovori ze sa prejedam preto som sa vas pytala o nazor ci aj vy tak zjete take balenie,no trocha sa to zvrtlo

a toto o tom PPP to neviem kto si tu taku srandu robil :(((

[zruseny8]

neutocte na nu, radsej jej poradte...
nic zle sa ti nemoze stat, vsak ked ti chuti papat, ale nabuduce si radsej povedz stop :DD

inkubator

Podla mna je normalne zjest syz, ale nie je normalne o tom vypisovat. Takze by si asi mala navstivit psychiatra, lebo normalna nie si.

xenidlo

No normalne to je ako pre koho. Ten kto sa vala stale doma a ma zravu nemoc a cely jeho pohyb je nakupit do chladnicky a potom robi bytovu turistiku s cielom vyprazdnit chladnicku .. to normalne je zozrat teglik syru, aj hocicoho ineho.
:)))

pou

Severanka-to bolo dobre.Je az zarazajuce ake hlupe niektore mlade baby su.Co uz len moze byt surne na tom,ked zjeme teglik syra?A presne,napiseme,ze to normalne nie je,zalozi temu ...alebo Mam sa vyzvracat?

FOR ZMATENA

PODLA MNA NA TOM NIE JE NIC ZLE. KED SI NA TO DOSTALA VELKU CHUT, ZNAMENA TO, ZE TI CHYBA NAPR. ASI VAPNIK A TO SI TELO TAKTO VYZIADA SAMO. NEVIEM, CO RIESIS. NEBOJ SA, NEPRIBERIES. VIES CO, JA SA NIEKEDY NORMALNE AJ VECER NAJEM, CO MAM CHUT ZJEM, LEBO PO URCITYCH HODINACH MI VYTRAVI A POTOM DAKEDY S PRAZDNYM ZALUDKOM ANI ZASPAT NEMOZEM, ALEBO UPLNE ZLE SPIM CELU NOC, AK IDEM SPAT TOTALNE HLADNA. NEOBVINUJ SA A NEMAJ VYCITKY, NEBUDE TI ZLE, POKIAL TO NEBOLO PO ZARUKE A NEZJEDLA SI TO PAHLTNE A NEMAS PROBLEM S TRAVENIM, ALEBO NEJAKU ALERGIU NA MLIECNE VYROBKY.