odstranenie mandli

jajkafr

HH18
zahnisané mandle už neplnia svoju funkciu navyše poškodzujú organizmus takže radšej podstúpiť operáciu a dať si ich odstrániť a ak má človek šťastie žije sa mu super a nevie čo je to ochorenie... horšie je to u ľudí, ktorí majú alergiu alebo oslabenú imunitu po vybratí mandlí ich už nechráni nič a ak sa stretnú s bacilom dostanú rovno zápal hrtana prípadne zápal priedušiek, ale to sú ľudia, ktorí mali zápaly hrtana a priedušiek aj s mandľami... a navyše vždy to je lepšie ako zlyhanie srdca, obličiek, reuma... ktoré vznikajú zo zahnisaných mandlí

whee_ee

choré mandle už nie sú žiadnou ochranou.. ja som mala chronické hnisavé angíny, vyberanie hnisu vatovými tyčinkami, antibiotika, bolesti.. dala som si vybrať, odvtedy pár rokov pokoj.. šlo mi to už na srdce, asi som si ich mala nechať, čo? :D:D ani lokálka mi pri výbere nezabrala, ako boli už prehnisané a revala som pri ich vyberaní, ale fakt, asi som spravila strašnú chybu, mala som čakať na odfajčenie orgánov z hnisu, liekov atď :D:D

HH18

Usiko
Ty asi nevies naco su mandle vsak ? Mandle su prvy rad ochrany tela pred bakteriami,virusmi,parazitmy na to aby sa nedostali hlbsie do tela a nerobili horsie zdravotne problemy. Vies zahnisane mandle su uz pretazene mandle, tie koloidne vodicky,koloidne striebro, funguje. Lepsia je prevencia ako uz vybranie alebo dlhodobe liecenie, takze kloktanie octom so slanou vodou a medom kazdy den vas ochrani,mozete aj viackrat.Mandle by sa mali vyberat az ked vam ohrozuju zivot napr. dychanie,prehltanie ale vzdy je alternativa, kloktanie robi zazraky ako som uz spominal, koloidne striebro pomaha znizit pocet bakterii,jedine co treba je disciplina a pravidelnost. Kazdy organ je kvoli niecomu.

M74

Tiež som mal obavy či mi mandle nebudú chýbať, ale presvedčila ma ORL doktorka, ktorá mi povedala, že ona tiež mandle nemá. Denne na ňu zblízka dýchajú desiatky pacientov a ona z toho nemá žiadne problémy. A po vlastnej skúsenosti môžem povedať, že choré mandle si nechá iba blázon :-)

usiko

Sun.

iba blazon si mandle, ktore su zahnisane a predstavuju nebezpecenstvo pre dolezite organy, nenecha vybrat.....takze asi tak....a soomariny typu GSE, koloidna voda a podobne vymysly na chronicky hnisave mandle? tak do rozpravky, treba mat kontakt s realitou.....

....ja som ich mala uz vzdy zahnisane, a odkedy su von, zmizli mi minimalne 4 zdravotne problemy.....takze asi tak.....ono, treba si uvedomit, ze ak si spravne vyberiem lekarov, tak mi pomozu, a bie odflaknem vyber lekara a stazujem sa cely zivot, aki su lekari zli....